Premier League preview: Fanda Spurs vs Fanda Gunners


Z pohledu Tottenhamu

Týmové novinky

Jermain Defoe, Sandro a Younes Kaboul jsou stále zranění, druhý jmenovaný je vyřazen do konce sezóny. Tottenhamu tak s největší pravděpodobností nastoupí ve stejné sestavě jako v minulém kole proti West Hamu. Jedinou změnou by mohlo být zařazení Sigurdssona od první minuty.

Forma

Spurs mají fantastickou šňůru dvanácti zápasů bez prohry. Navíc, Gareth Bale hraje v obrovské pohodě, sází góly, je nezastavitelný. Klub prahne po odvetě, protože poslední dva vzájemné zápasy vyhrál Arsenal.


Vzájemná bilance

Jak je napsáno výše, poslední dvě střetnutí ovládl Arsenal, když v obou případech svého městského soka zničil výsledkem 5:2. Doma však Tottenham proti Arsenalu neprohrál od sezóny 07/08.

Nejlepší sázkové příležitosti

Oba týmy dají gól - 1.53. Oba týmy si dokáží v útoku vytvořit zajímavé šance, je tedy vysoce nepravděpodobné, že zápas skončí bez branek.

Gareth Bale dá gól - 2.15. Osm gólů v posledních šesti zápasech, to je statistika, která mluví za vše.

Tip na výsledek: Tottenham 2-1 Arsenal (9.25)

Pravděpodobná sestava

Z pohledu Arsenalu

Týmové novinky

Sagna a zřejmě i Jenkinson budou muset oželet tento zápas kvůli zranění. Otazník visí nad Diabym, dlouhodobě zraněný je Gibbs.

Forma

Arsenal navzdory dřívější mizérii nachází ztracenou formu a čtyři poslední ligová klání vyhrál. Navíc, Kanonýři vyhráli čtyři ze sedmi londýnských střetnutí v této sezóně.

Vzájemná bilance

Arsenal vyhrál poslední dva duely shodným a drtivým výsledkem 5:2.

Nejlepší sázkové příležitosti

Theo Walcott dá gól - 3.45. Walcott je momentálně nejlepším střelcem týmu, navíc vsítil čtyři góly v posledních čtyřech vzájemných zápasech.

Thomas Vermaelen dostane žlutou kartu - 3.20. Belgický stoper a kapitán patří k oporám týmu, ale také k nejaktivnějším defenzivním hráčům, který nejde pro faul daleko. Bude mu Gareth Bale dělat problémy ?

Tip na výsledek: Tottenham 2-2 Arsenal (11.50)

Pravděpodobná sestava