Real Madrid se střetne ve čtvrtfinále španělského poháru s Valencií


O první čtvrtfinálové utkání španělského poháru zvaného Copa del Rey se postará Real Madrid v souboji s Valencií. Kdo zvládne první ze dvou zápasů lépe a nakročí za postupem? Pojďte si vsadit. 

Real Madrid - Valencie (21:00)

Kurzy na utkání: 1.35 - 5.00 - 8.00

Současná forma Realu Madrid je na poměry slavného klubu spíše podprůměrná. Z posledních pěti zápasů nedokázal tým vedený José Mourinhem vyhrát hned tři. Naposledy ztrácel body proti Osasuně.

Velkou vzpruhou pro „Bílý balet“ bude dnes večer návrat hlavní hvězdy a nejúdernějšího útočníka týmu Cristiana Ronalda. Ten svým spoluhráčům chyběl následkem karetního trestu v nevydařeném víkendovém utkání.

To Valencia se začíná drát ligovou tabulkou strmě vzhůru.  Z posledních pěti zápasů vyhrála čtyřikrát a momentálně ji dělí od pohárové Evropy jeden jediný bod. Naposledy slavili „Netopýři“ vítězství proti Seville.

Statistiky vzájemných soubojů hovoří ku prospěchu Real Madrid, je zde však jedno ale. Real sice v posledních pěti duelech s Valencií ani jednou neprohrál a hned třikrát slavil vítězství, v obou posledních duelech však svého soupeře porazit nedokázal a musel se smířit s dělbou bodů.

Ostatní sázkové příležitosti naleznete zde.