10 zajímavostí k finále Copa América


Sledovaný turnaj v Jižní Americe s názvem Copa América dospěl ke svému konci. Jeden z finalistů je očekávaný, Argentina se jako favorit postaví proti domácímu Chile. Získají domácí první titul Jižní Ameriky, nebo Argentina svůj patnáctý?

10. Chile má v sobotu večer šanci poprvé v historii vyhrát Copa América. Na to, že hostitelská země zvedne nad hlavu trofej je kurz 2.50. Podaří se to partě kolem Alexise Sáncheze?

9. Argentina může svým vítězstvím získat už čtrnáctý titul Copa América a může se tak vyrovnat Uruguayi. Ve finále je pochopitelně favoritem a kurz 1.55 je na její úspěch.

8. Argentina vyhrála nad Chile tři z posledních čtyř vzájemných duelů s celkovým skóre 8:2. Zvítězí v základní hrací době? - 2.10

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Přímák Míry Bosáka: Z Londýna Do Londýna

7. Chile se dostalo do finále Copa América nyní počtvrté a jednou to bylo také s Argentinou, v roce 1955 podlehlo 0:1. Na opakování tohoto výsledku je kurz 7.50.

6. Argentina vstřelila na turnaji celkem 11 branek. Pochopitelně tomu hodně napomohlo semifinálové vítězství nad Paraguayí v poměru 6:1. Kurz 3.70 je na to, že Argentina zvítězí a vstřelí gól v obou poločasech.

FBL-COPAM2015-ARG-PAR : News Photo

5. Chile je nejvíce ofenzivní tým na turnaji se třinácti vstřelenými góly. Kurz 2.17 je na to, že ve finále se domácí fotbalisté prosadí jako první.

4. Chilský Eduardo Vargas se může pochlubit bilancí čtyř gólů ze svých čtrnácti turnajových střel. Lionel Messi má naproti tomu na kontě pouze jeden gól ze sedmnácti pokusů. Kurz 4.10 je na to, že se Vargas trefí také ve finále.

3. Argentina má na svém kontě dvojnásobný počet žlutých karet než její finálový soupeř z Chile (6/12). Bude v zápase udělena červená karta? ANO - 2.60, NE - 1.45

2. Na domácí půdě se naposledy podařilo vyhrát Kolumbii v roce 2001. Kurz 1.75 je na vítězství Chile ve dvojité šanci.

1. Útočník Arsenalu Alexis Sánchez je největší hvězdou domácího výběru a i když se mu na turnaji tolik střelecky nedaří, je jednoznačně největší argentinskou hrozbou. Zatím se trefil na turnaji pouze jednou a kurz na to, že se prosadí podruhé je 3.75. Podaří se mu to?