10 zajímavostí k semifinálovým zápasům ME do 21 let


Kdo by před rokem čekal, že v semifinále mistrovství Evropy do 21 let v České republice budou týmy Německa, Portugalska, Švédska a Dánska. Ano, všechny nároďáky mají v posledních letech v mladých kategoriích úspěchy, ale kromě Německa by nejeden fotbalový odborník čekal mezi nejlepšími čtyřmi spíše týmy Itálie, Španělska či Anglie. Jak dopadne závěr sledovaného turnaje? Vsaďte si na nejlepší zápasy turnaje s Unibetem!

10. V prvním sobotním semifinálovém klání se postaví Portugalci proti favorizovanému Německu. Vítězem skupiny však překvapivě byla reprezentace Portugalska a zde chtějí konečně vystoupit ze stínu svých španělských sousedů a udělat pořádný výsledek. Na vítězství portugalských outsiderů je vypsán kurz 3.30.

9. Němci a Portugalci jsou jediné dva týmy, které na turnaji zatím neprohrály žádný zápas a je tak paradoxem, že se v semifinále utkají proti sobě. Německo má ve své sestavě řadu hráčů považovaných za budoucnost evropského fotbalu a před turnajem byli pasováni do role turnajové jedničky. Potvrdí tyhle prognózny a zvítězí s kurzem 2.25?

8. Ve skupině B příliš gólů nepadalo, Portugalci neprohráli a přesto vstřelili pouze dvě branky ve třech zápasech. Právě kvalitní organizovaná defenziva byla receptem Portugalců v cestě za postupem, ale proti Německu budou muset Portugalci jistě předvést i něco směrem dopředu? Je dost možné, že se v zápase bude hodně taktizovat, vsaďte si s kurzem 1.79 na to, že v zápase nepadne gól na obou stranách.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Přímák Míry Bosáka: Zůstanou jen barvy

7. S výše zmíněnou příležitostí souvisí také počet vstřelených gólů v utkání. Vzhledem k vývoji jednotlivých skupin je rozhodně pravděpodobnější, že bude v zápase padat méně gólů. Kurz 1.65 je na to, že padne v zápase méně jak 2,5 gólů, pokud chcete zariskovat, vsaďte si na opak s kurzem 2.20.

6. Němci mají za svými zády skvěle chytajícího gólmana Ter Stegena a proti skvělé obraně Portugalska to budou mít těžké, ale při své útočné síle by jeden gól dát měli. Zkuste si vsadit na přesný výsledek 0:1 ve prospěch Německa - 7.00.

5. Stejně tak mohou překvapit Portugalci a ubránit všechny nájezdy německých kočovníků a přitom z jednoho protiútoku vstřelit branku. 5.30 je kurz na to, že Portugalci v utkání zvítězí s čistým kontem a to je hodně lákavá nabídka.

4. Severská bitva Dánska se Švédskem, to bude řežba se vším všudy. Oba týmy měly při svém postupu do semifinále divoké skóre, Dánové 4:4, Švédové 3:3, vstřelí ve vzájemném zápase gól oba týmy? - 1.92

3. Dánové vyhráli skupinu A a jsou favoritem také proti Švédsku, které však ve skupině B předvedlo obrovskou houževnatost a touhu po úspěchu. Dá se očekávat vyrovnané utkání a není vyloučeno, že po devadesáti minutách bude na tabuli svítit vyrovnané skóre. Na remízu je vypsán kurz 3.30.

2. Také zde můžete zkusit vsadit na přesný výsledek a 1:1 patří k těm nejpravděpodobnějším - 6.50. Nebo věříte více jednomu z týmů?

1. Dánové měli v základní skupině problémy zejména s defenzivou, Švédsko naopak předvádělo směrem dopředu povedené akce a protiútoky. Fantastický kurz 3.20 je na to, že Švédsko v utkání vstřelí více než 1,5 gólů.