10 zajímavostí k víkendovým zápasům kvalifikace


10. Česká republika zvítězila v prvním vzájemném utkání kvalifikace doma nad Islandem 2:1 a i po remíze s Lotyšskem je stále ve vedení skupiny A. Kurz 2.55 je na to, že Češi poprvé v historii zvítězí také na Islandu.

9. V posledních třech vzájemných zápasech padly vždy více než tři branky. Vsaďte si se zajímavým kurzem 2.35 na to, že v utkání padne více než 2.5 gólů.

8. Tahounem a kapitánem českého týmu je Tomáš Rosický a stále není jisté, kdo nastoupí v útoku místo Davida Lafaty. Kurz 5.40 je na to, že Malý Mozart v utkání vstřelí branku.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Přímák Míry Bosáka: Červen nebrat!

7. Lotyši v posledním zápase na půdě Česka ukázali, že nechtějí ve skupině být pouze do počtu. Nyní je čeká domácí utkání se silným Holandskem, které potřebuje zvítězit. Je tedy jasné, že se bude od začátku tlačit do útoku a za zmínku tak stojí příležitost, že v utkání vstřelí oba týmy gól, protože Lotyši u nás ukázali, že útočnou silou disponují také. - 2.85

6. Holanďani naopak mohou vybírat z elitních útočníků, k dispozici mají zejména Huntelaara a Van Persieho. Kurz 4.40 je na to, že druhý jmenovaný vstřelí v utkání první gól.

5. Velmi zajímavá je situace ve skupině B, kde mají na čele shodný počet bodů reprezentace Belgie a Walesu. Ve vzájemném zápase je favoritem hostující Belgie, uspěje na půdě Walesu s kurzem 1.74?

4. Největší útočnou zbraní domácích je pochopitelně Gareth Bale, který v reprezentaci vždy předvádí nadstandardní výkony a je naprosto klíčovým hráčem. Prosadí se také do sítě silných Belgičanů? - 3.50

FOTO: Gianluigi Buffon na tréninku italské reprezentace v Chorvatsku

3. Na druhé straně je výčet ofenzivních hvězd mnohem větší. Benteke, Lukaku, Hazard, Mirallas, De Bruyne, Mertens a další. Belgie disponuje řadou skvělých hráčů a je těžké odhadnout, kdo z nich se v utkání prosadí, ale za zkoušku to stojí, tipovat na střelce Belgie můžete zde.

2. Jedním z pátečních šlágrů je duel skupiny H mezi prvním Chorvatskem a druhou Itálií. V případě úspěchu domácích odskočí Chorvaté Italům na rozdíl pěti bodů. Očekává se vyrovnaný duel a remíza se jeví jako hodně pravděpodobný výsledek, za kurz 3.00.

1. Chorvatsko se chlubí skvělými statistikami jak v útoku, tak v obraně. Italové jsou zase houževnatí a budou chtít za každou cenu v Chorvatsku zvítězit. Vstřelí v utkání oba týmy gól? - 2.10