10 zajímavostí ke kvalifikačnímu duelu mezi Litvou a Anglií


10. Angličané mají za sebou naprosto fantastickou kvalifikaci a jako jediný tým zatím neztratili ani bod. Bilance devět zápasů a devět výher je famózní, ukončit stoprocentně budou chtít svěřenci trenéra Roye Hodgsona na půdě Litvy a jsou jasným favoritem, kurz na vítězství hostí 1.33.

9. Z předešlých devíti zápasů má Anglie průměr 3,1 vstřelených gólů na zápas, to je úctyhodná bilance. Kurz 5.80 je na to, že Anglie se v posledním zápase trefí více než třikrát.

8. Anglie inkasovala pouze třikrát a má famózní skóre 28:3. Všechny tři góly dostala od Slovinska, i přesto ho dokázala dvakrát porazit. Jen Rumunsko se před závěrečným kolem chlubí lepší defenzivou (2 obdržené góly). Kurz 1.65 je na to, že se Litvě podaří v zápase skórovat.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

3 Důkazy Rezignace. Robin Van Persie Je Z Angažmá V Turecku Znechucený

7. V prvním duelu kvalifikace zvítězila doma Anglie nad Litvou 4:0. Zopakuje stejný výsledek i tentokrát? - 17.00

6. Harry Kane v březnovém utkání přišel na plac až v průběhu zápasu a podařilo se mu skórovat, v letošní sezóně však zatím nehraje v takové formě, jako v té loňské. Podaří se mu překonat brankáře Litvy znovu s kurzem 2.18?

England v Estonia - UEFA EURO 2016 Qualifier : News Photo

5. Anglie má za sebou střeleckou sérii jedenácti zásahů, aniž by inkasovala, což trvá už 276 minut. Dokáže zvítězit také v Litvě s čistým štítem? - 1.93

4. Litva inkasovala jeden gól v každém ze tří posledních kvalifikačních duelů. Výsledek 1:0 pro Anglii se jeví jako ten pravděpodobnější - 6.00.

3. Theo Walcott se v pátek prosadil úvodním gólem do sítě Estonska a také v dresu Arsenalu nyní hraje v parádní formě. Také proto je hned za Harry Kanem druhým nejžhavějším adeptem na vstřelení branky, trefí se v utkání jako první? - 4.50

2. Litva se sedmi vstřelenými góly v kvalifikaci nedrží průměr ani jednoho gólu na zápas. Na domácí půdě však umí být nepříjemným soupeřem, kurz 2.55 je na to, že v utkání se prosadí oba týmy.

1. Raheem Sterling se v dresu Anglie trefil zatím dvakrát a bylo to pokaždé v roce 2015. Přidá svůj třetí zásah? Kurz 3.05 je na jeho úspěšný zásah.

Na všechny zápasy kvalifikace o EURO 2016 si můžete vsadit ZDE.