Anglie vs Norsko - 10 důležitých statistik, které by vám neměly uniknout

10. Anglie a Norsko se ve vzájemných soubojích potkali celkem jedenáctkrát. Poprvé vyhrála reprezentace Albionu vysoko 6:0. Bilance domácích je 6 výher, 2 remízy a 3 porážky. Na jejich dnešní vítězství vám Unibet nabízí kurs 1,45.

9. Naposledy se oba výběry potkaly před dvěma lety v Oslu. Anglie tehdy dokázala vyhrát s čistým kontem. Na podobný dnešní úspěch je vypsán velmi lákavý kurz 2,15.

8. Družina Roye Hodgsona nedokázal vyhrát už pětkrát v řadě (3x remizovala, 2x prohrála)! Jde o nejhorší bilance od sezóně 06/07, kdy Anglii vedl Steve McClaren. Na prodloužení série, a tedy neprohru Norska, je si můžete vsadit v kurzu 2,75.

7. Norové dokázali uhrát tři remízy z posledních šesti zápasů. Dnešní nerozhodný výsledek je možné si vsadit v kurzu 4,35.

6. Anglie dokázala na MS vystřelit pouze 19 na branku soupeře, což je průměr 6,3 střel na zápas. V případě, že budou domácí málo produktivní i dnes a nevstřelí více než jednu branku, úspěšně tipující si svůj vklad znásobí kurzem 2,17.

5. Centrované balóny jsou doménou Anglie. Její hráči nacentrovali na MS do pokutového území celkem sedmdesátkrát, což bylo daleko, daleko nad turnajovým průměrem. Pokud věříte, že bude Wayne Rooney skórovat hlavou, máme pro vás kurz 9.00. Gólový úspěch hlavou Garyho Cahilla najdete s kurzem 16,00.

4. 1 001 minutu potřeboval Daniel Sturridge, aby vstřelil 5 branek za reprezentaci. V průměru tedy skóruje každých 200,2 minuty (cca 2,2 zápasu). Gólový úspěch forvarda Liverpoolu pro Vás Unibet vypsal v následujících kurzech - vstřelí gól 2,16, vstřelí první gól 4,40,  vstřelí alespoň dvě branky 7,00,  vstřelí gól hlavou 8,50.

3. Anglie remizovali ve Wembley jen jeden přátelský zápas (2013 proti Irsku). Dvojitá sázka na vítězství jednoho z týmů je vypsána v kurzu 1,22.

2. Útočník Hoffenheimu Tarik Elyounoussi byl nejlepším střelcem v kvalifikaci na MS na norské straně. Angličané jsou sice favorizovaní, ale můžete si vsadit také na to, že se Elyounoussi trefí, a to v kurzu 5,20.

1. Wayne Rooney byl v kvalifikaci na poslední světový šampionát nejlepším střelcem Albionu. Gólový úspěch kapitána anglické reprezentace je vypsán následovně - dá gól 2,48, dá alespoň 2 góly 8,00, vstřelí hattrick 34,00, trefí břevno nebo tyč 7,50.