Bitva o MS vrcholí. Francouzi mají nůž na krku, Portugalci bojují se Švédy


Odvetné zápasy baráže o Mistrovství světa v Brazílii 2014 jsou zde. Zvládnou Francouzi odvetu s Ukrajinou? Ronaldo vyzve podruhé Ibrahimoviče.

20:45 Švédsko - Portugalsko 2,75 - 3,25 - 2,65

První utkání zvládl z hvězdné dvojice Cristiano Ronaldo Zlatan Ibrahimovič prvně jmenovaný. V poslední desetiminutovce svou trefou zařídil jednobrankovou výhodu do odvety. Švédi byli pasivnější, to v odvetě musí hrát ale na vítězství.

Gól Ronalda zajistil, že odveta musí být otevřená. Švédi musí hrát, Portugalce zase k postupu velice přiblíží vstřelená branka. 

  • Švédi skórovali v každém z osmi posledních utkání. Inkasovali pětkrát, čisté konto udrželi především se slabšími soupeři.
  • Portugalsko se prosadilo v posledních třinácti zápasech.

Tip: Oba týmy vstřelí branku, Remíza

21:00 Francie - Ukrajina 1,38 - 4,50 - 9,50

Katastrofa se ještě dá odvrátit, bude to však chtít maximální nasazení. Francie prohrála na Ukrajině 2:0, červenou kartu dostal Koscielny. S náhradou stopera Arsenalu by to neměl být takový problém, je tu Sakho, ale s výsledkem je to potíž. Francouzi mají ve svém středu hráče jako RIbéry, Giroud či Benzema a ti budou muset prokázat střelecké kvality.

Ukrajinu vstřelená branka prakticky se stoprocentní jistotou posune na MS. Francouzi nechtějí dopustit, aby chyběli poprvé od roku 1994 na světovém šampionátu. Francouzských 15 branek v kvalifikaci je oproti ostatním týmům průměrný výkon. Z tabulky týmů na druhýchc místech je na tom však Francie nejlépe. Několikrát jsme viděli ze strany hráčů "Galského kohouta" utrápená vítězství a mylý počet branek, teď mají jedinečnou příležitost toto vyvrátit.

  • Ukrajina posledních 12 zápasů neprohrála. V osmi z nich udržela čisté konto (Pjatov už 730 minut nedostal gól)
  • žádný tým nedokázal v baráži postoupit přes dvoubrankové manko z prvního utkání