Česká jednadvacítka na hraně propasti. Úspěch nebo zatracení?


Klíčový zápas české fotbalové reprezentace do 21 let na domácím šampionátu se blíží. Jak si Lvíčata povedou v závěrečném skupinovém utkání proti Německu, ve kterém se rozhodne o jejich úspěchu či zatracení? Jedno je jisté, čeští fotbalisté nesmějí proti Německu prohrát.

10. K jistotě postupu musí Česká republika nad silným Německem zvítězit. Hosté jsou však hlavním favoritem celého šampionátu a není se čemu divit, že je na vítězství našich kluků vysoký kurz 5.00

9. Proti Srbsku předvedli naši mladíci parádní výkon a pokud chtějí uspět i proti Německu, musí ho minimálně zopakovat. Za určitých okolností jim proti Německu stačí i remíza, ale musí doufat v pomoc Srbů ve druhém utkání proti Dánsku. Na remízu našeho zápasu je vypsán kurz 3.85.

8. Sázkové kanceláře pochopitelně favorizují nadupané Německo, které má zatím na turnaji čtyři body za remízu se Srbskem a vítězství nad Dánskem. Bohužel pro náš tým, Německo nemá jistý postup do semifinále a tak je s kurzem 1.67 na vítězství jasným favoritem.

7. Český tým vstřelil na turnaji už pět branek, Němci se prosadili čtyřikrát. Jedná se tedy o souboj dvou nejproduktivnějších celků na turnaji, vstřelí v zápase oba týmy gól? - 1.70 ANO, 2.02 NE

6. V zápase proti Srbsku vstřelil český útočník Jan Kliment hattrick a hned se dostal do podvědomí všech hráčů na turnaji a také fanoušků, kteří turnaj sledují. Není se čemu divit, že je tedy českým favoritem číslo jedna na vstřelení branky také do sítě Německa, kurz 4.00.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

EURO U21: 10 hráčů, které sledovat během nadcházejícího šampionátu

5. Německo má ve své sestavě řadu borců z Bundesligy a v zápase proti Dánsku demonstrovalo svou sílu. Mezi hlavní hvězdy patří útočník Kevin Volland, který už se na turnaji trefil dvakrát. Prosadí se i potřetí? - 2.17

4. Zatím nejlepším hráčem Němců na turnaji je záložník Liverpoolu Emre Can. 4.20 je kurz na to, že německý borec s tureckými kořeny vstřelí branku do sítě České republiky a zde je jasně vidět, jak moc velkými favority Němci jsou. Nižší kurz na vstřelení gólu je hned u devíti jiných borců!

3. Ve hře o postup do semifinále jsou ve skupině A stále všechny čtyři týmy a také v utkání mezi Srbskem a Dánskem tak půjde o hodně. Nejlepší výchozí pozici mají Dánové, kterým stačí remíza k postupu v případě, že Češi neporazí Německo, kurz na remízu v utkání mezi Dánskem a Srbskem je 3.40.

2. Srbsko naopak musí zvítězit a zároveň doufat, že Němci porazí náš tým. Po bídném výkonu s Českem ale jsou Srbové outsidery, na jejich vítězství je vypsán kurz 3.00.

1. Atraktivní kurzy se tradičně ukazují v nabídkách na počet vstřelených gólů v zápase. Celkově padá ve skupině A více branek a není nepravděpodobné, že tomu tak nebude ani v zápase mezi Dánskem a Srbskem. 1.98 je na to, že v zápase padne více než 2,5 gólů.