Copa América 2015: Kompletní sázkové preview


Pro fotbalové fanoušky v Jižní Americe startuje velký svátek. Mistrovství Jižní Ameriky s názvem Copa América se hraje jednou za čtyři roky a je hodně prestižní záležitostí, podobně jako u nás fotbalové EURO. Šampionát se uskuteční v Chile od 11. června, finále je na programu 4. července na národním stadionu v Santiagu.

Na celý turnaj Unibet nabízí širokou škálu různých sázkových příležitostí a na ty nejzajímavější předturnajové se podíváme blíže v této analýze. Třítýdenní turnaj nabídne řadu zajímavých soubojů a chybět nebudou ani ty největší fotbalové hvězdy, Lionel Messi na straně Argentiny a Neymar na straně Brazílie. Právě tyto dva týmy jsou tradičně největšími favority na zisk trofeje.

NEJLEPŠÍ STŘELEC

Netherlands v Argentina: Semi Final - 2014 FIFA World Cup Brazil : News Photo

Na turnaji bude chybět kanonýr Luis Suárez, který si na reprezentační úrovni stále odpykává svůj disciplinární trest. Hlavním favoritem na vítěze střelců je tak Lionel Messi s kurzem 4.50. Podle očekávání mu na paty šlape jeho spoluhráč z Barcelony Neymar (6.00), třetí v pořadí je naopak Messiho spoluhráč z reprezentace, Sergio Aguero (9.00).

Neymarovi se na reprezentační úrovni daří více. V 62 startech za národní tým vstřelil fantastických 62 gólů, zatímco Messi si připsal 45 zásahů v 97 zápasech. Na turnaji tak bude argentinská star čekat na své reprezentační jubileum v podobě stovky startů za národní tým.

Za zmínku stojí i ostatní borci. Vítěz Evropské ligy Carlos Bacca ze Sevilly se na podobné akce umí skvěle připravit a v dresu Kolumbie určitě nebude bez šance. Na šampionátu budou hrát také další útočné hvězdy, například Falcao za Kolumbii, James Rodríguez za Kolumbii, Álexis Sanchez z Chile, Edinson Cavani z Uruguaye nebo Argentinci Gonzálo Higuaín s Carlosem Tévezem. Tihle hráči pravidelně ukazují, že góly střílet umí a pokud máte rádi sázky na riziko, tady máte ideální příležitost.

Všechny kurzy na nejlepší střelce najdete ZDE.

ZÁKLADNÍ SKUPINY

Jsou rozlosovány tři základní skupiny po čtyřech týmech. Do čtvrtfinále postoupí vždy dva nejlepší týmy z každé skupiny a dva nejlepší týmy na třetích místech. Hlavním favoritem ve skupině A je Chile s kurzem 1.44 na vítězství, kterému budou konkurovat Ekvádor, Mexiko a Bolívie.

Skupina B k sobě svedla týmy Argentiny, Uruguaye, Paraguaye a Jamajky. Není vůbec žádným překvapením, že Argentina je největším favoritem této skupiny s kurzem 1.28 na vítězství. Uruguay by si to s Paraguayí měla rozdat o druhé místo a Jamajka je jasným outsiderem skupiny.

Ve skupině C by si to favorizovaná Brazílie měla s Kolumbií rozdat o první místo, na první místo Kanárků je kurz 1.62. Velmi zajímavou příležitostí je tip na to, ze které skupiny vzejde vítěz turnaje. Vítěze jednotlivých skupin si můžete vsadit ZDE

VÍCE/MÉNĚ GÓLŮ

FBL-WC-2014-MATCH49-BRA-CHI : News Photo

Netradiční a hodně atraktivní sázkové příležitosti nalezneme v inviduálních dovednostech. Můžete si například vsadit na to, který hráč vstřelí na turnaji kolik gólů. Kurz na to, že např. Alexis Sánchez z Chile vstřelí na turnaji více než 2,5 gólů je 2.00. Na tuto příležitost si můžete vsadit ještě u Lionela Messiho, Edinsona Cavaniho, Sergia Aguera, Neymara a Falcaa - jednotlivé kurzy najdete přímo na STRÁNKÁCH UNIBETU.

NEJVÍCE GÓLŮ VE SKUPINĚ

A zpět ke skupinovému sázení. Ve které skupině padne nejvíce gólů? Nejnižší kurz 2.40 je na skupinu B, ve které je Jamajka. Ta dostala v nedávném přátelském utkání od Francie příděl 0:8 a je jasné, že příděly ji čekají také v těžké skupině Copa América. Právě v této skupině by tak mohlo padat nejvíce branek. Vsadit si můžeme také na celkový počet gólů v základních skupinách - celou nabídku NAJDETE ZDE.

VÍTĚZOVÉ

Brazil v Colombia : News Photo

Hlavním favoritem celého turnaje je podle očekávání reprezentace Argentiny s kurzem 1.40 na celkové vítězství a za ní hned v závěsu je Brazílie s kurzem 4.33. Před čtyřmi lety v Argentině narušila nadvládu těchto dvou zemí Uruguay, která dokázala ve finále porazit Paraguay 3:0. Na Uruguay je kurz 13.00. Argentina vyhrála Copa Américu naposledy v roce 1993 a dlouhé čekání na zisk prestižní trofeje bude chtít ukončit. Brazilci  triumfovali od roku 1997 hned čtyřikrát, naposledy před osmi lety ve finále právě proti Argentině.

PROMO Copa América 2015: