Copa América: Neymar vybouchl a oslabení Brazilci se strachují o postup [VIDEO]


Jeden z favorizovaných týmů celého Copa América 2015, Brazílie, nezvládla druhé skupinové utkání proti Kolumbii a na turnaji se bude strachovat o postup do playoff. Navíc přišla do závěrečného skupinového duelu o svou největší hvězdu, útočníka Neymara.

Kolumbie zvítězila 1:0 díky gólu Murilla ze 36. minuty a v tabulce skupiny C je nyní Brazílie se třemi body na druhém místě právě za první Venezuelou, se kterou sehraje třetí utkání ve skupině. Dnes je však ještě na programu duel mezi Venezuelou a Peru a Brazílie se tak může odsunout na průběžnou nepostupovou pozici.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Kompletní sázkové preview Copa América 2015

Neymar inkasoval v utkání proti Kolumbii červenou kartu a je možné, že bude Brazílii chybět dokonce dva zápasy. Je to z důvodu, že během utkání už inkasoval žlutou kartu, která znamenala jeho stop v zápase proti Venezuele. V závěru zápasu pak dostal z fleku kartu červenou, takže jeho trest by se měl zdvojnásobit.

Co se vůbec stalo? Po odpískání konce zápasu Neymar ještě vší silou napálil balón a trefil Pabla Armera do zad. To neunesl zejména Carlos Bacca a zezadu Neymara napadl. Následně se svrhla obrovská strkanice, ve které rozhodčí Neymarovi i Baccovi udělil červené karty. Neymar už byl přitom na odchodu do kabiny, přesto tvrdému trestu neunikl. Neymar navíc po zápase na tiskovce prohlásil, že rozhodčí v utkání podali špatný výkon. Postup Brazílie je v ohrožení, zvládne favorit těžkou situaci?

Neymarův výbuch a strkanice v závěru zápasu: