Dva souboje o první místo, Angličané a Španělé jsou pod tlakem


Dva velice atraktivní zápasy vás mohou zajímat mimo utkání české reprezentace. Anglie a Španělsko potřebují zvítězit, v případě prohry se jim komplikuje šance na postup z prvního místa. Pokud jim věříte, sázejte.

21:00 Francie – Španělsko 3,00 – 3,25 – 2,25

Jednoznačně největší šlágr úterního programu. Francouzi jsou ve výhodnější pozici, vedou tabulku o dva body a tak by jim remíza postačila k udržení prvního místa ve skupině.

Ve Španělsku už se oba týmy střetly a utkání skončilo remízou 1:1. Španělé zvláště po šokující domácí páteční remíze s Finskem tedy musí. Do středu zálohy se jim vrátí Xavi a Xabi Alonso. Na druhé straně Francie se chystá zařadit talentovaného Raphaela Varana či Paula Pogbu.

Španělé zřejmě branku vstřelí, protože budou hrát na vítězství. Francie zase hraje doma a jejich soupeř ukázal, že branky může dostat, stačí jedna chyba. Na to, že oba týmy budou skórovat je pěkný kurz.

  • Španělé devatenáctkrát v řadě neprohráli, tato série už se drží od listopadu 2011.
  • Francouzi zase neprohráli v kvalifikacích v posledních třinácti utkáních, z toho devětkrát zvítězili.

21:00 Černá Hora – Anglie 4,10 – 3,40 – 1,90

Anglie ztrácí na Černohorce dva body, a pokud chce na první místo tabulky skupiny H, musí v Podgorici zvítězit. V případě neúspěchu si zkomplikuje cestu za postupem z prvního místa.

Černá Hora zatím ztratila jen dva body za remízu doma s Polskem, nyní bude mít také dost práce, aby zůstali doma všechny body. Hráči Albionu jsou posilněni pohodlným vítězstvím 8:0 nad San Marinem.

Poslední vzájemné utkání v kvalifikaci na Euro 2012 skončili remízami. V Podgorici, kdy stačilo Angličanům uhrát jen bod, z toho byla remíza 2:2, v Anglii se hrálo bez branek. Na vítězství se tedy stále čeká a nyní je ta správná šance pro Angličany, kurz je na jejich výhru 1,90.

  • Angličané v měsíci březnu nikdy v evropské či světové kvalifikaci neprohráli, z 15 utkání jen třikrát remizovali.
  • Oba týmy inkasovali v průběhu kvalifikace zatím jen dvakrát, vzhledem k důležitosti utkání může padnout méně branek.

Wayne Rooney v předchozí kvalifikaci v Černé Hoře dostal červenou kartu, za kterou zmeškal většinu zbylých kvalifikačních utkání

Na další utkání kvalifikačních skupin sázejte zde!

Analýza utkání Arménie - Česká republika ZDE.