EURO: Česko se může posunout na první místo v tabulce skupiny A


Česká fotbalová reprezentace dnes vstupuje do finální fáze kvalifikace o postup na EURO 2016. Po čtvrtečním dni se může posunout v tabulce skupiny A na první místo. K tomu stačí, aby doma v Plzni porazila Kazachstán a Holanďané na svém hřišti porazili zatím první Island.

Česko porazilo v prvním zápase Kazachstán na jeho půdě 4:2 a ukázalo v něm velikou ofenzivní sílu, ale zároveň nepříjemné skulinky v obraně. Nyní se musí trenér Vrba potýkat s řadou absencí, ale i přesto hovoří kurzy na zápas jasně pro to, že Češi jsou favority. Vždyť na jejich čisté vítězství je vypsán kurz 1.20.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

3 věci, které dá De Bruyne hře Manchesteru City

Mnohem více se vyplatí zaměřit se na jiné sázkové příležitosti. My vám přinášíme tři nejzajímavější, které jsme pro tento zápas vybrali.

3. Jak již bylo zmíněno, na půdě Kazachstánu Češi vstřelili čtyři branky. Nyní se budou hosté o poznání více soustředit na defenzivu, ale kurz 2.00 na to, že naši vstřelí v zápase více než dva góly, se zkrátka vyplatí.

2. Nejlepším střelcem našich reprezentantů v kvalifikaci je Sparťan Bořek Dočkal, který by neměl chybět v základní sestavě českého týmu. Podaří se mu znovu skórovat? - 2.50

1. Petr Čech se v Arsenalu rozchytal do velmi slušné formy a tu si chce přenést také do reprezentace. Také na něm bude záležet, jak si Češi v dalším kvalifikačním klání povedou. Zajímavý kurz 1.70 je na to, že Češi vyhrají s čistým štítem.