EURO: Slovensko má postup na dosah, překvapí na půdě Španělska?


Kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2016 je v plném proudu a také o víkendu se můžeme těšit na řadu zajímavých duelů. Mezi ně patří zejména duel o první místo ve skupině C, ve kterém se Slovensko představí na půdě Španělska. Atraktivní zápas se hraje v sobotu, v neděli je na programu zápas našich v Lotyšsku. Pojďme si připomenout některé zajímavé tipy na oba zápasy.

6. Obrovské překvapení bylo, když Slováci v prvním zápase kvalifikace proti Španělsku doma zvítězili 2:1 a dali tak jasně najevo, že to s postupem na EURO myslí vážně. Tehdy byli Slováci jasným outsiderem a jinak tomu není ani v odvetném utkání. Kurz 13.50 na vítězství našich sousedů hovoří za vše, ale proč to nezkusit?

Sestřih z prvního vzájemného utkání kvalifikace mezi Slovenskem a Španělskem

5. Španělé podruhé špatný scénář v jejich prospěch připustit nechtějí a je jasné, že do zápasu pošlou to nejsilnější, co bude k dispozici. Trenér Vicente Del Bosque má opravdu z čeho vybírat a v případě vítězství se Španělé mohou posunout v tabulce skupiny C na první místo. Kurz 1.70 je na to, že domácí budou ve vedení už po prvním poločase.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

EURO: Česko se může posunout na první místo v tabulce skupiny A

4. V prvním zápase padly tři branky (Slovensko zvítězilo 2:1) a k vidění byla atraktivní ofenzivní podívaná. Španělsko neumí hrát zanďoura a podobný průběh se dá očekávat také nyní. S tím rozdílem, že by to mělo být větší dobývání slovenské branky. I přesto je více než pravděpodobné, že góly padat budou. Na více než 2.5 gólů je kurz 1.79.

3. Největší hvězdou slovenského týmu je záložník Marek Hamšík. Podaří se mu vstřelit do sítě Španělska branku s kurzem 8.50?

2. Češi v prvním duelu s Lotyšskem doma remizovali 1:1, Lotyši navíc v posledním zápase tuhle remízu vydřeli také v Turecku. Je jasné, že nás čeká pořádně těžké utkání, ale vidina toho, že se můžeme kvalifikovat na EURO v předstihu, je hodně silná. Kurz 1.47 na vítězství českého výběru.

1. Lotyšsko bude znovu vycházet ze zabezpečené obrany a čekat na své nebezpečné protiútoky a standardní situace. Pokud některý z nich vyjde, budou to mít naši složité jako doma proti Kazachstánu. Lotyši jsou na tom s defenzivní činností hodně dobře, co se týče organizace a bude těžké překonávat tenhle val. Také remíza tedy patří mezi výsledky, které se mohou zrodit a neměla by chybět na řadě tiketů - 4.25.

Tweet: Nejlepší střelci dosavadního průběhu kvalifikace