Favorizovaný český tým v Maďarsku se dvěma hroty. Namlsaní Belgičané narazí na Francii


Mezinárodní přátelské utkání nabídnou několik skvělých zápasů. Český tým se chce připravit na kvalifikaci a do Budapešti jede jako favorit. Vyhraje? Ve druhém utkání, které jsme vybrali pak zřejmě nejtalentovanější národní tým světa, Belgie, změří síly s Francií.

20:30 Maďarsko - Česká republika 2,70 - 3,25 - 2,50

Michal Bílek s sebou nevzal opory Petra Čecha, Tomáše Rosického a Tomáše Hübschmanna. Dá šanci hráčům, kteří nemají místo jisté, chce si vyzkoušet alternativy před podzimními klíčovými zápasy. V útoku nastoupí dravé duo Vydra - Kozák, takže se od českého týmu nedočkáme hry bez aktivity. Maďaři se vedou ve své kvalifikační skupině D skvěle a jsou na druhém místě za Nizozemskem o sedm bodů. Nejnebezpečnější hráči domácích budou zřejmě Dzsudzsák, Hajnal či Szálai. 

  • Poslední vzájemný zápas: V červnu loňského roku si Maďaři odvezli z Letné překvapivou výhru 2:1. Český tým má tedy, co oplácet. 
  • Srpnová fiaska: Přípravná utkání české reprezentace v srpnových termínech před kvalifikací v poslední dvou letech nevyšly. Na Ukrajině minulý rok to byla bezbranková remíza, před dvěma lety v Norsku debakl 3:0.
  • Se dvěma útočníky: Drobný - Gebre Selassie, Sivok, Suchý, Kadlec - Plašil - Darida, Hušbauer, Jiráček - Kozák, Vydra.

Tipy: x2 - hosté, celkový počet gólů pro domácí - méně 1,5

21:00 Belgie - Francie 2,20 - 3,20 - 3,20

Už když se podíváte na kurzy, vidíte kdo je favorizovanější. Pro někoho překvapení, pro toho, kdo sleduje fotbal podrobněji ne. Belgie má pravděpodobně nejtalentovanější národní tým světa. Nyní si pozvlai k domácímu přátelskému utkání Francouze. Belgie už má nyní jistotu, že půjde minimálně do baráže o MS, a to má před sebou ještě tři zápasy. Trenér Wilmots neponechal nic v náhodě a proti Francii nominoval tým se všemi hvězdami, nikoho šetřit nebude.

Francie byla v poslendí době na poli mládežnických výběrů úspěšná, což slibuje také zářnou budoucnost. Francie vyhrála nedávné MS do 20 let a nyní potřebuje úspěchy převést ještě do seniorské reprezentace. V kvalifikační skupině má silné Španělsko a je bod za ním. Deschamps se může opřít především o trio Ribéry - Benzema - Giroud. Poslední dva zmínění útočníci jsou jedničkami v útoku svých týmů, ale v reprezentaci se musí o místo v systému 4-2-3-1 porvat.

  • Síla Belgie v domácím prostředí: Sedm z posledních osmi utkání Belgie doma vyhrála a 14 zápasů na domácí půdě neprohrála.
  • Ofenzivní síla Belgie: Romelu Lukaku by mohl být už ve 20 letech jedničkou útkou Chelsea, příprava se mu povedla. Benteke minulou sezónu střelecky táhl Aston Villu. Eden Hazard je považován za jeden z největších talentů současného fotbalu. 

Tipy: Remíza anuluje sázku - Belgie, Celkový počet gólů pro hosty - méně 1,5 

Například na utkání Itálie s Argentinou nebo Portugalska s Nizozemskem sázejte zde!