Itálie si jde pro jistotu postupu na MS, Česko chce zachovat naději


Naděje sice žije, ale pravděpodobnost postupu českého týmu na mistrovství světa je víc než mizerná. Bílkův tým musí vyhrát všechny tři zbylé zápasy, doufat v klopýtnutí soupeřů ze skupiny a navíc věřit, že v dalších skupinách se najde na druhém místě někdo horší, než by bylo při tomto umístění Česko.

Šance se ještě tenčí s vědomím toho, že v cestě za posledním zbytkem nadějí stojí Itálie. Prandelliho mužstvo je před vlastními fanoušky velmi silné, vždyť doma vyhrálo všech deset posledních kvalifikačních zápasů. Dnes budou jasným favoritem na tři body – 1.50.

Italové jsou doma zvyklý rozhodovat již záhy. Ve všech třech předešlých zápasech (Malta, Dánsko, Bulharsko) dali v úvodních pětačtyřiceti minutách minimálně jeden gól a vždy vítězný. Skórovat budou v prvním poločase i dnes – 1.70.

Útok českého soupeře bude stát především na velké hvězdě Mariu Balotellim. Ten je nejlepším střelce Itálie v kvalifikaci – společně s Osvaldem nastřílel tři góly. Trefit se dokáže kanonýr AC Milán také v úterý večer – 2.14.

Utkání poslední naděje započne český tým v Itálii od 20:45.

Sumář dalších sázkových příležitostí, k celé řadě kvalifikačních utkání na mistrovství světa 2014, naleznete zde.