Kdo s koho? Brazilci hodlají pokořit suverénní Španěly, Uruguay hraje s Itálii o bronz

Španělsko je aktuálním mistrem světa, dvakrát vyhrálo EURO a v posledních letech na světě není lepšího reprezentačního týmu. To se přirozeně pranic nelíbí Brazilcům, pro které je fotbal náboženstvím. První šanci na zvrat poměrů mají na domácí půdě, finále Konfederačního poháru začíná o půlnoci.

Uruguay - Itálie, neděle 18:00

Kurzy: 2,35 - 3,30 - 2,90

Dva neúspěšní semifinalisté, kteří pořádně potrápili favority, se chystají spravit si náladu bronzovými medailemi.

Italové budou sázet na výtečného brankáře Buffona, na jehož čisté konto si můžete vsadit v kurzu 4,20, nebo na mága přihrávek i standardní situací Andreu Pirla.

Mírně favorizovaní zůstávají ovšem Uruguayci, a to hned ze dvou důvodů. Jednak se hraje v Jižní Americe, což zajišťuje Forlánovi a spol. lepší podporu z hlediště i znalost podmínek a jednak mají v týmu Edisona Cavaniho.

Dlouhovlasý útočník zastínil všechny ostatní hvězdy mužstva nejen co do přínosu ofenzivě, ale také v disciplíně. Proti Brazílii se ochotně vracel do obrany, nebál se ani odvážých a účinných skluzů ve vlastní šestnáctce. Na to, že se gólově prosadí, si vsaďte v kurzu 3:1.

Brazílie - Španělsko, pondělí 00:00

Kurzy: 2,55 - 3,30 - 2,65

Naprosto vyrovnané šance na celkový triumf mají domácí Brazilci a mistři světa i Evropy Španělé. Vzhledem k tomu, že oba ctí útočný fotbal, dá se očekávat hodně branek. Kdo si myslí, že hned v prvním poločase padnou přinejmenším tři góly, může sázet ve výborném kurzu 7,75.

Jednou z velkých hvězd šampionátu už se stal nový hráč Barcelony Neymar, na to, že otevře skóre, vypsali naši bookmakeři kurz 7:1.

Vsadit se přirozeně dá i na vítěze celého utkání, ať už v normální hrací době, v prodloužení nebo na penalty, Brazilci mají kurz 1,85, Španělé 1,90.