ME do 21 let v plném proudu, zvítězí Španělé ve skupině i potřetí?


Hlavním favoritem na zisk titulu z ME do 21 let ve fotbalu jsou znovu fotbalisté Španělska. Potvrdí tuto roli, nebo překvapí někdo jiný? Ve třetím skupinovém kole se ve středečním duelu proti sobě postaví již jistí postupující do semifinále ze skupiny B, celky Nizozemska a Španělska.

Španělsko - Nizozemsko (středa 18:00)

Místo: Petach Tikva

Kurzy na utkání: 2.00 - 3.35 - 3.60

TIP UNIBETU: 0

Skupina A je za námi a jistými postupujícími jsou celky Itálie a Norska. O tom, kdo se k nim do semifinále připojí už je také jasno, ale stále se neví, kdo s kým bude hrát. O tom se rozhodne právě dnes, tedy poslední hrací den skupinové fáze celého šampionátu. Ve šlágru skupiny B si to o první místo rozdají dva šestibodové celky - Španělsko s Nizozemskem.

Oba dva tedy vyhrály své předchozí zápasy na šampionátu a dokázaly si poradit s Ruskem i s Německem. Jednoznačně lepší skóre má Nizozemsko (8:3), kterému tedy stačí na první místo v tomto utkání remíza. Španělsko vyhrálo oba své zápasy nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, ale i přesto je v tomto duelu mírným favoritem. První ze skupiny půjde na druhé Nory, druhý půjde proti silným Italům. Podle našeho bookmakera skončí třetí utkání ve skupině remízou a první tedy skončí Holanďané.

Rusko - Německo (středa 18:00)

Místo: Netanya

Kurzy na utkání: 4.35 - 3.45 - 1.80

TIP UNIBETU: 2

Ve druhém utkání skupiny už prakticky o nic nejde. Rusko bude s Německem bojovat akorát o umístění ve skupině a první body do turnaje. Favoritem je německá reprezentace, se kterou se před turnajem počítalo spíše na postup do semifinále. Kurzy napovídají tomu, že Němci by měli být v zápase lepším celkem, ale na juniorském turnaji může překvapit každý a Rusko rozhodně nebude chtít z Izraele odjet s prázdnou. Komu se závěrečné utkání podaří více?

Ostatní sázkové příležitosti na fotbalové ME do 21 let naleznete zde!