Naděje umírá poslední, Češi jdou do boje proti Maltě


Naděje umírá poslední. Takové heslo má předposlední utkání českého týmu v kvalifikaci o postup na MS 2014, Češi hrají proti Maltě a pokud chtějí pomýšlet na baráž, musejí bezpodmínečně v obou zbývajících zápasech uspět.

Malta - Česká republika (pátek 19:30)

Kurzy na utkání: 13.00 - 7.00 - 1.18

TIP UNIBETU: 2

Šance českých fotbalistů na postup do baráže už je velmi mizivá, ale přesto není ještě konec. Češi se pochopitelně vzdávat nechtějí a v dnešním utkání na Maltě chtějí zvítězit a doufat v příznivé výsledky v ostatních zápasech. Poté by ještě Češi museli zvítězit na půdě Bulharska a znovu doufat v to, že osud k nim bude přívětivý.

Ani na Maltě to však nebude jednoduché utkání. Malta je sice ve skupině poslední a má pouze jedinou výhru, ale už to na půdě trpaslíka dávno není tak snadné, jako tomu bývalo v minulosti. Na Maltě to bude pravděpodobně o proměňování šancí, pokud Češi vstřelí góly ze šancí, které si vytvoří, měli by zápas zvládnout, protože jsou jasným favoritem i přes nepříznivé výsledky z posledních zápasů.

Na lavičce národního týmu je po Michalu Bílkovi Josef Pešice a čeká se tedy na to, s jakou sestavou nový trenér české reprezentace na trávník vyběhne. Na Maltě to český tým nikdy nemá jednoduché. Z posledních tří zápasů na půdě tohoto soupeře získal pět bodů za jedno vítězství 1:0 a dvě remízy 0:0. Malta tedy na domácí půdě brání velmi dobře.

Český tým však musí zapomenout na neúspěchy proti Arménii a Itálii a do závěrečných dvou zápasů kvalifikace se pustit s maximálním nasazením. Kdyby to na postup nebylo, ať alespoň skončí kvalifikaci se ctí. Mimo postup bojují Češi totiž také o koeficient, který bude rozhodující při losování skupin pro kvalifikaci o mistrovství Evropy 2016.

Zápas vysílá v přímém přenosu stanice ČT Sport a pískat ho bude Slovinec Matej Jug. Náš bookmaker tentokrát věří ve zlepšený výkon českého týmu a zisk tří důležitých bodů. Za zmínku stojí ještě sázka na počet gólů. Bookmaker si myslí, že v zápase padne méně než 2,5 gólu s kurzem 2.30.

Ostatní sázkové příležitosti na evropskou kvalifikaci naleznete zde!