Odčiní Chelsea blamáž z Ligy mistrů? 10 zajímavých tipů na utkání proti Southamptonu


Chelsea v týdnu prožila hořké vypadnutí z Ligy mistrů a může se tak ve zbytku sezóny soustředit na anglickou Premier League, ve které bojuje o titul. Nicméně, po vypadnutí z milionářské soutěže se nyní od Mourinhovy družiny nic jiného než domácí titul neočekává.

10. Z posledních jedenácti vzájemných zápasů Southampton vyhrál jediný a ani tentokrát nemá moc šancí na úspěch. Na vítězství hostí je kurz 6.50.

9. Chelsea remizovala na domácí půdě dvakrát za poslední tři zápasy a tuhle bilanci chce nyní vylepšit. Kurz na remízový výsledek je 4.00.

8. Předtím však svěřenci manažera Mourinha na domácí půdě zvítězili desetkrát v řadě. Není pochyb o tom, že jsou jasným favoritem zápasu, kurz 1.57 na vítězství Blues je hodně slibný.

7. I přes nepříliš oslnivou formu v posledních týdnech zůstává Chelsea jediným týmem, který letos na domácí půdě nepoznal hořkost porážky. Dvojitá šance ve prospěch domácí je s kurzem 1.13 absolutní tutovka.

6. V prvním vzájemném utkání letošní sezóny Chelsea remizovala na půdě Southamptonu 1:1. Pokud si chcete vsadit na stejný výsledek také na Stamford Bridge, bude to za 7.50.

Sadio Mané a jeho gól proti Arsenalu

5. Jednou ze zajímavých, ale zároveň rizikových příležitostí je ta, že Southampton bude po prvním poločase ve vedení, ale Chelsea nakonec v utkání zvítězí, kurz 23.00.

4. V loňské sezóně Chelsea porazila na Stamford Bridge Southampton 3:1. Na stejný výsledek je nyní kurz 15.00.

3. Domácí tým inkasoval z posledních jednadvaceti domácích zápasů pouze sedmkrát a to je hodně luxusní bilance. S kurzem 2.33 můžete jít do toho, že Chelsea zvítězí a neinkasuje.

2. A také jedna netradiční příležitost. Proti Southamptonu se letos kope hodně penalt, kurz 4.50 je na to, že Chelsea v utkání promění pokutový kop.

1. Útočník Southamptonu Sadio Mané je v současnosti nejnebezpečnějším hráčem hostujícího týmu a trefil se pětkrát z posledních sedmi startů v Premier League. Trefí se v utkání jako první? - 11.50.