SPECIÁLNÍ AKCE: Bez rizika na finále Copa America


V rámci právě probíhajícího jihoamerického turnaje Copa America pro vás Unibet připravil další speciální akci na sázku bez rizika. Tentokrát si můžete vsadit na finále za částku 1500,- korun a v případě neúspěchu vám bude vrácen vklad. Podmínkou je během turnaje vsadit na pět různých zápasů alespoň 300,- korun.

Během turnaje tedy musíte vsadit minimálně 1500,- korun a máte šanci v některé z pěti sázek uspět. Podmínkou na vsazený zápas je, že sázka musí být s minimálním kurzem 1.40, nezáleží zda se jedná o předzápasovou nebo live sázku.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Copa América: Neymar vybouchl a oslabení Brazilci se strachují o postup [VIDEO]

Při troše štěstí tak vyhrajete během turnaje slušné peníze a navrch si můžete vsadit na finálový zápas bez rizika, protože na tento zápas vám Unibet vklad vrátí v případě, že neuspějete. Akce trvá až do posledního semifinálového zápasu turnaje, tedy 30. června.

Jak použít sázku bez rizika

  • Sázka bez rizika bude přidána na tvůj účet 1.7.
  • Přejdi na svůj účet do sekce Mé bonusy a přijmy nabídku.
  • Po aktivaci bude tvá úplně 1. předzápasová sázka bez rizika.
  • Pokud sázka prohraje, bude ti sázka vrácena zpěz až do max 1500 Kč jako bonus*.
  • Sázka bez rizika bude k dispozici od 1. července od 15:00 až do 4. července 23:59 SEČ.

*Na svém účtu je možné mít aktivní pouze jeden bonus ve stejnou dobu, takže dávejte dobrý pozor než vždy přijmete nový bonus. Bonusy také vždy podléhají podmínkám protočení v rámci 30 dnů. Více informací o celé akci naleznete ZDE.