Úterní tipy na evropskou kvalifikaci


Reprezentační přestávka pokračuje svým druhým kvalifikačním kolem, ve kterém se mimo českého týmu na půdě Bulharska odehraje i plno dalších zajímavých duelů. Největším úterním šlágrem je bezpochyby duel mezi Španělskem a Francií.

Kypr 4.10, remíza 3.40, Norsko 1.85

Ve skupině E se v jednom ze zápasů představí Norsko na půdě Kypru. Norové v pátek získali cennou remízu 1:1 z půdy Švýcarska a chtějí nyní na půdě Kypru zvítězit, aby se mohli dostat do boje o čelo tabulky, na kterém je zatím právě Švýcarsko se sedmi body. Kypr má zatím na svém kontě jediné vítězství ze tří zápasů, ale na domácí půdě je velmi nepříjemným soupeřem.

Favoritem jsou rozhodně Norové, na které si můžete vsadit. Zajímavou sázkou je také to, že oba celky vstřelí gól, na tuto příležitost je vypsán kurz 1,83.

Tip na výsledek: Kypr 1-2 Norsko (8.75)

Rumunsko 4.50, remíza 3.50, Nizozemsko 1.75

Jeden z úterních šlágrů se odehraje v Rumunsku. Domácí reprezentace zde v souboji dvou zatím stoprocentních celků přivítá favorizované Nizozemsko. Trenér hostí Louis van Gaal před zápasem řeší zranění, hrát nemohou Arjen Robben a Ruben Schaken, který skóroval proti Andoře. Poprvé v letošním roce tak byl povolán Eljero Elia.

Rumuni v úvodu kvalifikace ukázali svou sílu a na domácí půdě favorizovaného soupeře zaskočí, vsaďte si tedy na výhru domácích. Trefit by se mohl Gabriel Torje, na jeho gól je vypsán kurz 6,50.

Tip na výsledek: Rumunsko 2-0 Nizozemsko (22.00)

Ukrajina 1.60, remíza 3.50, Černá Hora 5.25

Zuby na postup ze skupiny H si rozhodně brousí jak Ukrajina, tak Černá Hora. Ta se představí v úterý právě na půdě pořadatele posledního EURA. Ukrajina je hlavně díky domácímu prostředí jasným favoritem utkání, ale Černá Hora v posledních letech několikrát ukázala, že se s ní musí počítat. Nyní má ze dvou zápasů zatím čtyři body a tentokrát utkání na Ukrajině zavání remízou. Domácí mají zatím dva body za dvě remízy. Vsadit si můžete také na to, že padne méně než 2,5 gólu s kurzem 1,75.

Tip na výsledek: Ukrajina 0-0 Černá Hora (10.00)

Německo 1.25, remíza 5.50, Švédsko 11.00

Další souboj dvou stoprocentních celků nabídne utkání skupiny C mezi domácím Německem a hostujícím Švédskem. Němci v minulém kole doslova rozebrali irskou reprezentaci na její půdě poměrem 6:1. Švédové si poradili na půdě Faerských ostrovů pouze 2:1. Německo je hlavní favorit celé skupiny a také tohoto utkání, ze tří zápasů má zatím na kontě devět bodů, Švédsko ze dvou zápasů šest bodů.

Němci by si měli doma připsat další důležité vítězství v  boji za postupem, rozhodně byste si měli vsadit na vítězství domácích. Zkuste také dát střelce Marca Reuse s kurzem 2,40.

Tip na výsledek: Německo 3-0 Švédsko (9.50)

Itálie 1.50, remíza 3.70, Dánsko 7.00

V naší kvalifikační skupině je zatím na první místě podle očekávání reprezentace Itálie. V úterním šlágru skupiny B se však doma postaví proti silnému Dánsku, které rozhodně nejede na Apeninský poloostrov pouze na výlet. Do sestavy se Italům po zranění vrací Mario Balotelli, chybět naopak bude Gianluigi Buffon.

Dánům se zatím nedaří úplně podle jejich představ a po dvou zápasech mají na kontě dva body za remízy s Českem a Bulharskem. Italové jsou však doma jasným favoritem a není potřeba riskovat a sázet na hosty. Střelec Mario Balotelli by se mohl v utkání prosadit hned dvakrát s vysokým kurzem 8,00. Češi se doma představí proti Bulharům a budou chtít zvítězit, aby využili toho, že jeden z favoritů ze skupiny ztratí.

Tip na výsledek: Itálie 3-1 Dánsko (15.00)

Španělsko 1.42, remíza 4.40, Francie 7.00

Bezpochyby největším úterním šlágrem je utkání skupiny I mezi Španělskem a Francií. Oba celky zatím ze dvou zápasů získaly plný bodový zisk a teď si to rozdají o první místo ve skupině. Španělé si postupně poradili s Gruzií a Běloruskem, Francie zdolala Finsko a také Bělorusko. Díky domácímu prostředí je tentokrát favoritem reprezentace Španělska.

Kurzy na remízu mezi těmito dvěma favority jsou velmi lákavé, ale Španělé jsou doma velmi silní a více pravděpodobným výsledkem se zdá být těsné vítězství domácích. Na tento zápas je také vypsáno mnoho sázkových příležitostí, vsadit si můžete na to, že oba celky dají gól s kurzem 2,00 nebo například na to, kdo se v utkání prosadí.

Tip na výsledek: Španělsko 2-1 Francie (8.50)

Všechny sázkové příležitosti na kvalifikaci MS naleznete zde!