Víkendové repre události. Kdo z Čechů se prosadí do sítě Lotyšska?


1. Dořek Bočkal skóruje proti Lotyšsku - 3.30

Česká republika vstupuje do dalších bojů a skvěle rozehranou kvalifikaci pokračuje domácím zápasem proti Lotyšsku. Spasitelem posledních reprezentačních zápasů se stal sparťanský záložník Bořek Dočkal, který patří i tentokrát k favoritům na vstřelení branky. Ihned po Davidu Lafatovi, Tomáši Rosickém a Václavu Pilařovi. Skóruje Dočkal i tentokrát?

2. Gareth Bale nebude vypískán (a vstřelí branku) - 2.85

Wales v Cyprus - EURO 2016 Qualifier : News Photo

Gareth Bale se bezpochyby na reprezentační pauzu těšil. Vrací se na místo, kde ho mají za boha a všichhni ho milují, jak spoluhráči, tak fanoušci. Wales čeká těžké utkání na půdě Izraele a hvězda Realu Madrid není v optimální formě, ale v reprezentaci by ji mohl znovu nalézt.

3. Skotsko nasází do sítě Gibraltaru pět branek - 6.00

Největším otloukánkem celé kvalifikace je reprezentace Gibraltaru. Schytala debakly 0:7 od Polska a Irska, pak 0:3 od Izraele a 0:4 od Německa. Nyní čeká Gibraltar utkání proti Skotsku a očekává se podobný průběh. Kurz 6.00 na to, že Skotsko vstřelí do sítě outsidera pět branek není vůbec k zahození.

4. Thomas Muller skóruje proti Gruzii - 1.74

FBL-EURO-2016-GER-GIB : News Photo

Německo je po úspěšném mistrovství světa zatím spíše v útlumu a ve skupině D je dokonce až na třetím místě za Polskem a Irskem. V listopadovém přátelském utkání však Němci porazili 1:0 Španělsko a vypadá to, že jdou se svou formou nahoru. Spolehnout se navíc mohou na tradiční reprezentační góly v podání Thomase Mullera.

5. Robert Lewandowski skóruje ve šlágru proti Irsku - 3.10

Polský útočník Robert Lewandowski už se v kvalifikaci trefil čtyřikrát a je druhým nejlepším střelcem celého podniku. Polsko nyní cestuje na souboj o první místo ve skupině do irského Dublinu a očekává se vyrovnaný souboj. Lewandowski je útočníkem světové extratřídy a klíčovým hráčem polské reprezentace, dokáže se prosadit i do sítě Irska?