Vrcholí ME do 21 let v Česku, stanou se překvapivým vítězem Portugalci nebo Švédové?


Očekávané mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let, tzv. "Malé EURO" se blíží ke svému vrcholu. V pražském Edenu se v úterý večer odehraje finále mezi Švédskem a Portugalskem. Finále, které by před začátkem turnaje netipoval žádný fotbalový expert. Kdo je v rozhodujícím duelu favoritem?

Po skončení turnaje se bude kalkulovat a hodnotit, zda se mistrovství v České republice povedlo. Všichni zúčastnění jsou spokojení s maximálně povedenou organizací. Malou kaňkou na hodnocení šampionátu bude určitě návštěvnost na zápasech. Nejde ani tak o to, jak velká ve skutečnosti byla, ale spíše o to, jak bylo před turnajem prezentováno, kolik lidí se na jednotlivé zápasy chystá.

Vybrali jsme pro vás pět nejzajímavějších tipů na úterní finále!

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Přestupy: Vysněná jedenáctka Arséna Wengera

Na finálový duel šampionátu mezi Švédskem a Portugalskem si můžete vsadit ZDE. Favoritem finálového duelu jsou Portugalci, kteří v semifinále přejeli favorizované Německo 5:0. Na jejich vítězství na turnaji si můžete vsadit s kurzem 1.36, na vítězství v základní hrací době pak 1.78. Na druhé straně Švédové chtějí ukázat, že jejich výsledky a předvedená hra na turnaji nebyly náhodné. Ve finále jsou outsidery, ale pro úspěch hodlají udělat všechno. Kurzy na jejich vítězství jsou pochopitelně mnohem atraktivnější.

Švédsko má na turnaji dva dvougólové střelce. John Guidetti a Simon Tibbling hrají po celou jeho dobu ve skvělé formě a také ve finále by měli patřit mezi klíčové muže Dánska. Podaří se jim skórovat i ve finále? Na druhé straně se střelecky nejlépe dařilo záložníkovi Joao Mariovi ze Sportingu Lisabon. Na jeho skórování je vypsán velmi slušný kurz 5.10.

V obou semifinálových zápasech padlo pět gólů a velmi atraktivní ofenzivní podívanou můžeme očekávat i ve finále. Fanoušci v Edenu by si pochopitelně přáli něco podobného a určitě stojí za to zkusit příležitost, že v utkání padne více než 3,5 gólů s kurzem 3.50.

A na závěr trochu risku. Mezi speciální sázky na utkání patří nabídka na vítěze po jednotlivých částech zápasu. Vsadit si tak můžete na Portugalsko či Švédsko buď v základní hrací době, prodloužení a nebo na pokutové kopy. Nejatraktivnější kurzy jsou podle očekávání u varianty číslo tři.

 Tweet: Vše je připraveno!

Předpokládané sestavy finalistů:

Švédsko: Carlgren - Nilsson-Lindelöf, Baffo, Milošević, Augustinsson - Tibbling, Lewicki, Hiljemark, Khalili - Thelin, Guidetti

Portugalsko: Sá - Esgaio, Paulo Oliveira, Tobias Figueiredo, Raphael - William Carvalho, Sérgio Oliveira, João Mário, Bernardo Silva - Cavaleiro, Ricardo