Vsaďte si na kvalifikační utkání mezi Anglií a San Marinem


Souboj mezi velikánem a trpaslíkem. Takový přívlastek má páteční kvalifikační zápas o postup na mistrovství světa v Brazílii mezi Anglií a San Marinem. V následujícím článku se můžete podívat na nejzajímavější sázkové příležitosti na toto utkání skupiny H.

V současné době patří San Marino mezi nejslabší státy Evropy vůbec. V posledních letech celky jako Faerské ostrovy, Lucembursko nebo Lichtenštejnsko zaznamenaly velmi solidní progres, San Marino se však zastavilo na určitém bodě a nyní je jasným outsiderem skupiny H. Je však nutno podotknout, že v zemi žije pouze přibližně 16 000 mužů, některé procento z nich jsou děti a tak samozřejmě není moc z čeho vybírat.

Na straně Anglie však nemohou hrát dva klíčoví hráči středové řady, Steven Gerrard a Frank Lampard. Kapitánem by tak měl být útočník Wayne Rooney a svůj první start za anglickou reprezentaci by si mohl připsat Jonjo Shelvey. Ve středu obrany by po odchodu Johna Terryho měla nastoupit dvojice Joleon Lescott - Phil Jagielka, dva bývalí spoluhráči z Evertonu. Jediným hráčem San Marina, který hraje mimo domácí soutěž je záložník Mirko Palazzi. Nejlepším střelcem týmu je Andy Selva s osmi zásahy za reprezentaci.

Oba celky se proti sobě v mistrovském utkání postavily naposledy v roce 1993. Tehdy v kvalifikaci o postup na MS Anglie doma vyhrála 6:0 a na půdě soupeře dokonce 7:1. Podobné výsledky se očekávají i tentokrát.

Sázky na handicap:

Na výhru Anglie s kurzem 1,01 se pochopitelně sázet nebude. San Marino ve své historii vyhrálo pouze jediné mistrovské utkání a patří tak mezi nejhorší reprezentace na světě vůbec. Můžete si však vsadit na různé handicapy. Holandsko v září loňského roku nasázelo San Marinu jedenáct branek, kurz na Handicap -6 je nyní velmi slušný - 2,20.

Sázky na poločas:

Poměrně riskantní jsou sázky na první poločas utkání. San Marino většinou dokáže v první pětačtyřiceti minutovce držet se svým soupeřem krok alespoň výsledkově. Loni v září dokonce Švédsko hrálo v poločase se San Marinem 0:0, i když utkání nakonec skončilo 5:0.

Je pochopitelné, že hráči San Marina neoplývají takovým fyzickým fondem jako jiné reprezentace. Hráči z národního týmu mají kromě fotbalu také klasická povolání a nemají na trénink ani zdaleka tolik času. Je tak pochopitelné, že ve druhém poločase odpadají. Nicméně kurz na to, že v prvním poločase padne více gólů než v tom druhém je 2,10.

Střelci gólů:

Jasnou sázkovou volbou na střelce je útočník Wayne Rooney. Tomu také napovídá kurz 1,25. Více se vyplatí vsadit si na to, že Rooney vstřelí dva (2,00) nebo dokonce tři góly (5,00). V případě neabsence Lamparda s Gerrardem je jasné, že Rooney bude hlavní útočnou zbraní Angličanů.

Doporučené sázky:

Handicap: - 6 gólů (2,20)

Rooney vstřelí dva a více gólů (2,00)