Vsaďte si na mladé Portugalce. Jistota za vysoký kurz


Dnes v pět hodin odpoledne bojují mladí Evropané o postup do čtvrtfinále světového šampionátu. Šance mají vysoké, vydělat na nich může i našinec. Portugalci jsou proti Ghane jasnými favority, Chorvaté proti Chile spíše skrytými. Ale možný výdělek předči podstupované riziko.

Portugalsko U20 - Ghana U20, středa 17:00

Kurzy: 1,95 - 3,25 - 3,75

Na Mistrovství světa hráčů do dvaceti let v Turecku jsou jedním z nejlépe hrajícím týmem Portugalci. Nejenže skupinou prošli bez prohry, ale předváděli pěkný ofenzivní fotbal, ve třech zápasech se gólově prosadili hned desetkrát.

To Ghana se do osmifinále probojovala jenom díky benevolentnímu řádu turnaje, který do vyřazovací fáze pouští i některé celky, které ve čtyřčlenné skupině skončí třetí. Ghana sice první svá dvě utkání prohrála, ale díky poslednímu zápasu se slabými Spojenými státy a hlavně vysokému vítězství 4:1 vybojovala slušné skóre, které ji zaručilo postup dál.

Chorvatsko U20 - Chile U20, středa 17:00

Kurzy: 2,90 - 3,20 - 2,35

Mnohem vyrovnanější souboj slibuje souběžně hrané osmifinále mezi Chorvatském a Chile. Podle hráčských nadějí by lepším mužstvem disponovat měl disponovat Jihoamerický celek, ale na turnaji působí jistějším dojmem Chorvaté.

Chile mělo po vítězství nad Egyptem a remíze s Anglií prakticky zajištěný postup dál, přesto jeho následná porážka s Irákem šokovala. A poslala ho na Chorvaty, kteří se ve skupině stylizovali do role černého koně šampionátu.

První místo ve skupině si balkánský celek zajistil díky dobře organizované hře a kvalitní defenzivě. Právě tyto dva aspekty byly klíčem při hubeném vítězství nad Uruguayí. A když Chorvaté porazili Uruguay, proč by nemohli porazit Chile?

Vsadíte-li na zároveň na Portugalce a Chorvaty tisícikorunu, v případě úspěchu vyhrajete více než 5 600 korun. A to stojí za to, nemyslíte?