Vsaďte si na páteční zápasy kvalifikace MS 2014


V pátek začíná další kvalifikační cyklus zápasů o postup na mistrovství světa v Brazílii v roce 2016. Kromě zápasu českého týmu doma proti Maltě se hrají i další zajímavé zápasy a některé z nich Vám nabízíme v dnešní sázkové analýze. Tak neváhejte, a vsaďte si s Unibetem.

V naší kvalifikační skupině se vedoucí Itálie se čtyřmi body představí na půdě Arménců. Ti mají po dvou zápasech tři body za cenné vítězství na půdě Malty, ve druhém klání prohráli Arménci 0:1 na půdě Bulharska. Itálie je pochopitelně jasným favoritem a kurz 1,33 může obohatit Váš tiket o další tutovku. Mnohem zajímavější bude duel skupiny D mezi Tureckem a Rumunskem. Domácí tým je mírným favoritem, ale Rumuni mají v tabulce plný šestibodový zisk ze dvou zápasů a skóre 6:0. Turci prohráli v Nizozemsku a právě mezi nimi a Rumunskem by se mělo rozhodovat o druhém postupujícím. 

O postup na šampionát chce určitě zabojovat i Slovensko, které bylo nalosováno do velmi hratelné skupiny. Ve svém třetím vystoupení se výběr našich sousedů doma představí proti Lotyšsku a je jasným favoritem tohoto zápasu. S kurzem 1,38 se rozhodně vyplatí si na Slováky vsadit. Lotyši mají po dvou duelech nula bodů a skóre 2:6. 

Ve skupině E je hlavním favoritem na postup reprezentace Švýcarska. Ta má také po dvou duelech na kontě šest bodů a skóre 4:0. Norové překvapivě prohráli 0:2 na Islandu a mají pouze tři body. Také díky tomu jsou v utkání Norové outsiderem a budou to mít na půdě favorita těžké. Na domácí Švýcarsko je však vypsán poměrně vysoký kurz 1,70 a rozhodně se vyplatí to risknout a vsadit si jedničku.

Pravděpodobně nejatraktivnější páteční duel se uskuteční v Irsku. V rámci skupiny C se domácí reprezentace postaví proti hlavnímu favoritovi celé skupiny z Německa. Oba celky mají zatím plný počet bodů a očekává se atraktivní vyrovnané utkání. Hostující Němci jsou však pochopitelně favoritem zápasu, což naznačují také kurzy sázkových kanceláří, s kurzem 1,42 se však vyplatí si na hosty vsadit. Svěřenci trenéra Lowa si jedou do Irska pro tři body.

Arménie - Itálie (9,50 - 4,65 - 1,33)

Turecko - Rumunsko (1,65 - 3,50 - 5,50)

Slovensko - Lotyšsko (1,38 - 4,40 - 7,80)

Švýcarsko - Norsko (1,70 - 3,45 - 4,85)

Irsko - Německo (7,00 - 4,40 - 1,42)