River vs Boca: Rozhodčí pískl penaltu, vyloučil Gaga a horkokrevní fotbalisté ho skoro umačkali


Fotbalové utkání mezi River Plate a Bocou Juniors je doslova pověstné. V tomto zápase se střetávají dva nejlepší argentinské celky a na hřišti to doslova jiskří.

Prohrát totiž takové utkání znamená, že se nadcházející měsíc nesmíte prakticky nikde ukázat před fanoušky vašeho klubu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ - TOP 8 událostí fotbalového víkendu: Fantastický volej, pivní oslava či devátá trefa brankáře

Sebemenší moment v takovém utkání tak může být naprosto rozhodující. A v tom posledním utkání obou celků nastala situace, která hráče Bocy Juniors nemohla nechat chladnými. 

Bývalý záložník Realu Fernando Gago se totiž snažil zabránit střele, která mířila mezi tři tyče a kuriózní situace byla na světě.

NENECHTE SI UJÍT - BUDE V LETOŠNÍ SEZÓNĚ ÚSPĚŠNĚJŠÍ RIVER PLATE NEBO BOCA JUNIORS?

Penaltový zákrok a horkokrevné protesty

Celý moment se odehrál opravdu velmi rychle a hráči River Plate okamžitě signalizovali hru rukou. Stejný názor měl i rozhodčí utkání, který nařídil pokutový kop proti Boce Juniors.

Fernando Gago začal gestikulovat, že se rozhodčí asi zbláznil. A kolem hlavního sudího se okamžitě seběhli hostující hráči, kterým se hodně rychle rozproudila krev v žilách a neměli jistě daleko od fyzického útoku na hlavního arbitra.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: 5 věcí, které nám ukázalo londýnské derby mezi Chelsea a Arsenalem

Opakované záběry jim však dávali za pravdu, jelikož Gago opravdu míč zahrál nejdříve hlavou a poté špičkou kopačky.

Jeden z hráčů Bocy si poté ještě neodpustil provokaci směrem ke střelci penalty a mohl si gratulovat. Rodrigo Mora totiž nařízenou penaltu poslal nad branku gólmana Oriona.

NENECHTE SI UJÍT - NEVÁHEJTE A ZAČNĚTE S UNIBETEM VYHRÁVAT SKUTEČNÉ PENÍZE

Mora s penaltou naložil prachbídně

Prestižní utkání mezi River Plate a Bocou Juniors nakonec skončilo smírně 1:1 a domácí si tak udrželi vedení v tabulce a osmibodový náskok nad svým úhlavním rivalem.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Sledujete newsletter Unibetu? Za víkend jste mohli mít až desetinásobek