Rozdával podpisy a fotili se s ním: Fanoušci Chelsea v Bangkoku si spletli hosta hotelu s hráčem


Vtipná scénka se odehrála minulý týden v Thajsku, kam fotbalová Chelsea odletěl odehrát přátelský zápas s Thailand Stars (1:0). Kolem hotelu v Bangkoku, ve kterém byli ubytování hráči londýnského klubu, se poflakovali hromady místních "fanoušků" Chelsea, kteří naháněli hráče slavného anglického mužstva.

Touha po autogramech a fotografiích byla tak velká, až si popletli Ryana Westona, Angličana, který byl tou dobu ubytován ve stejném hotelu jako Chelsea, s hráčem.

Ryan Weston si chvilku falešné slávy užíval, ochotně se fotil a rozdával jeden podpis za druhým. Příznivcům Chelsea nepřišlo nic podezřelé – pochechtávali se a radovali z ukořistěných upomínkových předmětů:

Video, které jste právě zhlédli, pravděpodobně natáčel kamarád obletovaného Westona, který po chvilce neudusil smích při pohledu na zmatené thajské fanynky – není se konečně čemu divit.

 „Je to tady jako Beatlemánie. Neustále tady rozdávám autogramy,“ pronesl Weston. 

Ve výsledku prožívali podvedení fanoušci úplně stejné nadšení, jako kdyby kolem nich pobíhal třeba Terry. Rozdíl je jen v tom, že Weston, pro kterého byla taková situace vzácná, jim věnoval podstatně víc  času.