Rozhodčí předvedl životní sprint, prchal před šílenými fanoušky Aston Villy [VIDEO]


Sobotní utkání FA Cupu mezi Aston Villou a West Bromwichem bylo poznamenáno nepříjemným momentem. Po závěrečném hvizdu vtrhli fanoušci domácí Villy na hřiště slavit vítězství 2:0. Nenechte se však zmást. Nešla se slavit finálová účast ve Wembley (i když ani to by nebyla omluva), ale "pouze" poustup do semifinále.   

Každý menší úspěch je očividně dobrý, když váš tým bojuje o udržení a na každý vstřelený gól se pořádně načekáte (Aston Villa nastřílela letos v Premier League jasně nejméně branek (15), průměr činí 0,53 vstřelené branky na utkání).

(Birminghamští fanoušci jsou terčem kritiky a posměšků......"fanoušci oslavují každy vyhraný roh")

Nespoutané šílení domácích fanoušků sebou samozřejmě neslo velké nebezpečí pro hráče, kteří nestačili – na rozdíl od čárového rozhodčího – utéct z trávníku. Obě jedenáctky zůstaly davem šílenců prakticky uvězněny.

„Bylo to velmi, velmi děsivé. Jsem poškrábaný, málem jsem přišel o kopačku, lidé se mě snažili líbat, ale také mě pokousali. Bylo to opravdu nebezpečné,“ okomentoval nepříjemný zážitek záložník Aston Villy Delph, který vstřelil postupový gól a stal se hrdinou duelu.  

Úsměvný úprk čárového rozhodčího přinesl všem hráčům návod, jak při podobných situacích postupovat. Takto vypadá sprint jako o život : )

 

Sestoupí Aston Villa? - 3,00

O intelektu domácích fanoušků měl jasno trenér West Brom Tony Pulis, který pronesl:

„Je to ostuda. Jsou to bezduší idioti.“

Důkazem budiž jejich fanouškovské propriety:

Vyhraje Aston Villa FA Cup? – 8,00

„Klub fanouškům invazi na hřiště za žádných okolností neodpustí. Jsme velmi zklamáni, že to co pro naše fanoušky mělo být památným a hrdým momentem bylo poznamenáno činy těch, kteří se nedokázali kontrolovat.“

FA nyní celou situaci samozřejmě prošetřuje a klubu hrozí opravdu vysoká pokuta, už jen proto, že situaci pořadatele absolutně nezvládli, – i když před nimi nestála snadná práce, zastavit tisícové davy to není nic příjemného -  a také uzavření stadionu.

Fanoušci svému klubu záchranářské boje opravdu "usnadňují"… 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic