S unibetem na Evropskou ligu! Jak si v odvetách povedou česká želízka ?

Ve čtvrtek se dozvíme postupující z prvního kola play-off Evropské ligy. Česko má v "osudí" dva záastupce. Spartu, která zavítá na Stamford Bridge, kde ji čeká místí Chelsea s náskokem 1:0 a doma půjde vstříc postupu Plzeň, která šokovala Evropu, když uštědřila Neapoli výprask v podobě výhry 3:0.

21:05 Chelsea - Sparta 1,30 - 4,75 - 10,00

Sparťané se pokusí v Londýně o senzaci, avšak Blues jsou dostatečně silným a ostříleným týmem, aby si jednogólový náskok pohlídali. Pražané nemají co ztratit, mohou zápas brát jako další zajímavou zkušenost.

Chelsea nemůže nasadit Dembu Ba, kvůli jeho startu v pohárech ještě v dresu Newcastlu, zatímco John Terry se pozvolna vrací do tréninkového procesu. Pokud si Chelsea brzy zajistí postup dalším gólem, dá se očekávat šance pro okrajové hráče.

Sparta bude postrádat zraněného Jiřího Jarošíka.

Blues jsou jasnými favority a postup si s největší pravděpodobností pohlídají. Pokud dá Chelsea gól, určitě se nebude prodlužovat, naopak Sparta vsadí vše na útok a bude spoléhat alespoň na prodloužení, pokud v devadesáti minutách neinkasuje.

21:05 Plzeň - Neapol 2,20 - 3,30 - 3,20

Zázračné výkony Plzeňáků pokračují. Po dřívějších skvělých výkonech v Lize mistrů i letos ve skupinové fázi Evropské ligy, se svěřenci kouče Vrby vydávají na další skvělou fotbalovou pouť. K tomu však musejí potvrdit svůj famózní výkon z prvního vzájemného zápasu.

Italové jistě tentokrát svého soupeře nepodcení a vrhnou veškeré své síly do útoku. Hrát by měl od začátku Hamšík a vymýšlet gólové plány pro útočníka Cavaniho.

Na druhé straně domácí nebudou nikam spěchat a pravděpodobně hru spíše kouskovat a brzdit.

Neapol má kádr na to, aby vstřelila gól, Plzeň však požene divácká kulisa a zodpovědnost ve hře dozadu.