S Unibetem na Gambrinus ligu, Boleslav hostí Jihlavu


Dvacáté kolo nejvyšší české fotbalové ligy uzavře duel Mladé Boleslavy s Duklou Jihlava a pro oba týmy to bude důležitý zápas. Zatímco středočeši mají poslední možnost zkusit ještě potrápit v tabulce nad nimi ležící Jablonec, hráči z Vysočiny se chtějí zuby nehty vzdálit sestupovým vodám.

Mladá Boleslav - Jihlava 3.00 x 3.10 x 2.30

Oba týmy dají gól - ano 1.90

Oba soupeři se zrovna moc dobře neznají. Když pomineme první vzájemné měření, které se událo v šestém kole, naposledy se tyto týmy střetly v roce 2006. Tehdy se ani v jednom ze dvou utkání nedokázala Jihlava střelecky prosadit.

Ve zmíněném šestém kole letošní sezóny však Jihlavané překvapili a venku na městském stadionu Mladé Boleslavi zvítězili 3:1, takže město proslulé svou automobilkou má svému sokovi co vracet.

Boleslav je v tabulce pátá s devítibodovou ztrátou na čtvrtý Jablonec, naopak Vysočina je dvanáctá s pouhými čtyřmi body od sestupových vod.

V pěti posledních vzájemných zápasech padlo celkem třináct branek, což je průměr více než dvou gólů na utkání. Je tedy docela možné, že oba kluby vstřelí minimálně gól.