Serie A: Bude AS Řím s Neapolí stále stoprocentní?


20.45 Sampdoria - AS Řím 3,65 - 3,40 - 2,00

Fotbalisté AS Řím se představí na půdě Sampdorie, kde budou hájit své první místo. Sampdoria se naopak pokusí zlepšit dojem z úvodu soutěže a poprvé získat tři body.

Zároveň budou hráči Sampdorie usilovat, aby před svými fanoušky konečně bodovali. Doposud sice uhráli dva body, ale vždy to bylo na půdě soupeře po výsledku 2:2. Římský klub vstoupil do ligového ročníku výborně. Plný počet bodů a skóre 10:1 hovoří za vše.

Mužstvo AS Řím je v utkání mírným favoritem, ovšem duely z předešlých let ukazují, že zápasy mezi těmito soupeři bývají vyrovnané a Sampdoria klub na z hlavního města Itálie umí. Z posledních dvou vzájemných zápasů získala čtyři body.

20.45 Neapol - Sassuolo 1,15 - 8,00 - 18,00

Tým Neapole stejně jako fotbalisté AS Řím ještě neztratil ani bod a všeobecně se předpokládá, že plný počet bodů bude mít na kontě i po utkání proti mužstvu Sassuolo.

Svěřenci kouče Beníteze své fanoušky baví ofenzivou a naposledy je velmi potěšili, když dokázali zvítězit na půdě silného AC Milán. Oproti tomu Sassuolo prožívá jako nováček těžký začátek. Ve čtyřech utkáních nezískalo ani bod, dalo jediný gól a v minulém kole si uřízlo osudu na hřišti Interu Milán, kde prohrálo 7:0.

Pokud by Neapol nezvítězila, jednalo by se o obrovské překvapení. Scénář je jasný. Domácí musí vstřelit brzkou úvodní branku, aby měli v dalších minutách klid. Jinak může soupeř dlouho kousat. Určitě se bude soustředit výhradně na defenzivu.