Šlágr kola v Itálii: Inter má v plánu pokořit suverénní AS Řím


20.45 Inter Milán - AS Řím 2,20 - 3,40 - 3,10

Fotbalisté AS Řím budou na slavném San Siru hájit své vedoucí postavení v aktuálním ročníku Serie A. Inter Milán má jedinečnou možnost stát se prvním týmem, který vezme římskému celku body. Klub jako je Inter jde do každého střetnutí s cílem získat tři body a platit to bude i proti doposud suverénnímu mužstvu.

Vítěz Ligy mistrů z roku 2010 prožil loni mizernou sezonu, ale tento ligový ročník nezahájil vůbec špatně. V šesti zápasech ztratil body jen proti silnému Juventusu a naposledy na půdě Cagliari. Zisk čtrnácti bodů je dobrým odrazovým můstkem do dalších bojů. 

Mužstvo AS Řím vstoupilo do Serie A parádním způsobem a po šesti kolech mají na svém kontě plný počet bodů. Týmu to jde v defenzivě i ofenzivě, diváky baví kreativním fotbalem. V minulém kole jeho formu odnesla Bologna, která jela domů s výpraskem 5:0. Je však nutno podotknout, že AS Řím se zatím neutkal s nejlepšími mužstvy italské ligy.

Na stadionu v Miláně to jistě bude mít nejtěžší, co zatím v soutěžním ročníku poznal. Diváci si přijdou na své a nejspíš uvidí góly v síti obou celků. Po dramatickém průběhu se budou radovat pravděpodobně hráči Interu, kteří zvítězí o gól a zamotají situaci v čele tabulky.

Jak dopadne 1. poločas: 2,80 - 2,16 - 3,55

Oba týmy budou skórovat: Ano - 1,60, Ne - 2,16

Tip na vítěze: Inter Milán