Snímek týdne: John Terry ukázal sbírku všech svých trofejí


Čtěte také: Zajímavé Tipy na Ligu mistrů

John Terry prožívá veselé období. Daří se mu individuálně – i ve čtyřiatřiceti letech si drží skvělou formu -, daří se mu týmově (s Chelsea vyhrál počtvrté mistrovský titul) a daří se mu i na sociálních sítích. V těchto dnech oslavil kulatých milion fanoušků, kteří sledují jeho profil na Instagramu…

K té příležitosti zveřejnil fotografii, na které pózuje se všemi svými významnými trofejemi, které během kariéry posbíral (čtyři tituly pro vítěze Premier League, titul Ligy mistrů, Evropské ligy, pět FA pohárů, tři ligové poháry, trofej pro hráče roku).

Všimli jste si ale na fotografii něčeho podivného? Nepřijde vám zvláštní, že Terry pózuje se čtvrtou trofejí pro vítěze Premier League, přestože ji Chelsea prozatím ještě neobdržela? A při pohledu na trofej pro vítěze Evropské ligy lze vidět, že tady něco nehraje…Zde očividně zasáhnul Photoshop.

John se chtěl chlubit, ale neměl všechny trofeje, tak trošku podváděl, ale budiž mu to odpuštěno, vždyť je to nejčastěji skórující obránce v historii Premier League (39), a to se počítá!