Sobotní Premier League: Naváže Aston Villa na kvalitní výkony?


16.00 Aston Villa - Newcastle United 2,12 - 3,40 - 3,65

Fotbalisté Aston Villy měli velmi těžký vstup do sezony, ve kterém vybojovali tři body. To se jim povedlo hned v úvodním kole na hřišti Arsenalu, pak však padli na Stamford Bridge s Chelsea a doma s Liverpoolem. Vždy prohráli o gól. Mužstvo, které bylo posíleno také o českého útočníka Libora Kozáka, má nyní přijatelnějšího soupeře a věří, že na nadějné výkony se silnými soupeři naváže i proti Chelsea.

Newcasle sice získal během stejné doby o jeden bod více, ale neměl tak těžké soupeře a nepodával tak kvalitní výkony. Naposledy sice doma zdolal Fulham, ovšem třeba na hřišti Manchesteru City dostal čtyři branky. Doposud tým vstřelil jediný gól, který vstřelil Ben Arfa.

Lze očekávat vyrovnaný zápas, ve kterém budou úspěšnější domácí. Rozhodně není marné vsadit, že v utkání padnou minimálně dva góly.

Tip: 1

16.00 Stoke City - Manchester City 5,95 - 3,90 - 1,62

Dva rozdílné týmy, které mají jiné ambice, získaly ve dvou zápasech shodně šest bodů. Favoritem střetnutí je pochopitelně klub z Manchesteru. 

Citizens zatím válí doma, výsledky 4:0 a 2:0 to potvrzují. Velkou kaňkou je však porážka na půdě nováčka z Cardiffu v poměru 3:2. Se střílením gólů hráči City problém nemají. Mužstvo Stoku prohrálo úvodní zápas na Anfiled Road 1:0, pak však dvakrát o gól vyhrálo a najednou se pohybuje ve vrchních patrech tabulky. Jde však pouze o začátek, což v klubu moc dobře vědí.

Je otázkou, jak si domácí poradí se silnou ofenzivou soupeře. Citizens musí za každou cenou vyhrát, aby jim neutekl důležitý začátek soutěže. Hráči Stoku předvedou bojovný výkon, ale hosté si odvezou všechny tři body.

Tip: 2