Sólo Martiala a Bentekeho nůžky. V rozmezí dvou minut padly dvě krásné branky [VIDEO]


Liverpool nedokázal potřetí v řadě zvítězit v Premier League, když v sobotu podlehl Manchesteru United 1:3. Vinu za neúspěch přičítá kritika především taktice Brendana Rodgerse, který zvolil rozestavení 4-3-3, i když na tento systém nemá vhodné hráče.

Expert Sky Sports Graeme Souness považuje za kardinální chybu nutit Ingse a Firmina nastupovat na křídlech, kde musí hrát příliš do šířky, což ani jednomu hráči moc nevyhovuje. A bývalý obránce Liverpoolu Jamie Carragher se přisadil s tím, že při podobném stylu hry nemá Benteke na hrotu tolik podpory při útočení, kolik by potřeboval.

Kritika zdá se být oprávněná. Kdo utkání viděl, tak musí souhlasit…

Ale i přesto, že se Bentekemu moc podpory v útoku nedostalo, dokázal si poradit sám. V 84. minutě vystřihnul hodně pěkné nůžky:

Uběhly jen dvě minuty a na druhé straně hřiště padnul podobně pěkný gól. Nejdražší teenager všech dob Anthony Martial si povodil Škrtela, proběhl kolem dalších dvou bránících hráčů Liverpoolu a sebevědomě zakončil:

Louis van Gaal asi nemá přílišnou radost, že se Martial uvedl z kraje svého angažmá až tak suverénním gólem. Kritiku totiž prosil, aby měla s mladým Francouzem trpělivost a nestavěla ho pod příliš velký tlak. Po téhle brance už prosby nepomůžou…o Martialovi se začíná psát jako o novém Henrym.