Speciální nabídka: Získá Neymar Zlatý míč do sezóny 2016/2017?


V okurkové sezóně čas od času přijde den, kdy se nám opravdu nic zajímavého nehraje. My se však můžeme zaměřit na různé speciály Unibetu, které dávají sázkařům zajímavé příležitosti na netradiční záležitosti. Tentokrát jsme se zaměřili na Brazilce Neymara, který v létě přestoupil do Barcelony.

Získá Neymar Zlatý míč do sezóny 2016/2017?

ANO - 10.00

NE - 1.04

Zaměřili jsme se na to, zda má Neymar šanci stát se v následujících čtyřech fotbalových sezónách nejlepším fotbalistou světa. Anketu Zlatý míč v posledních letech ovládl jeho současný spoluhráč Lionel Messi. Předá Argentinec žezlo svému novému brazilskému spoluhráči?

Neymar má rozhodně k něčemu podobnému našlápnuto. V Brazílii ukázal vícekrát než kdokoliv jiný, že je nejtalentovanějším fotbalistou celého světa, ale teď teprve ho čeká klíčová část kariéry - Evropa.

Pokud se dokáže Neymar prosadit také v Evropě, bude mít velikou šanci něco podobného dokázat. Po boku Lionela Messiho navíc může vyrůst nejen v lepšího fotbalistu, ale také v lepšího člověka. Neymar je znám tím, že často zbytečně hodně simuluje a právě toho se také musí zbavit, pokud se chce stát nejlepším na světě.

Kurzy na tuhle sázkovou příležitost jsou jednoznačné a Unibet příliš nevěří tomu, že by se to Neymarovi mohlo pomoci. Na jeho úspěch je kurz 10.00 a na to, že Zlatý míč nevyhraje je 1.04.