Speciální sázky: Přestoupí v létě Wayne Rooney do jiného klubu?


Jednou za čas nechybí na Unibetu také možnost vsadit si na speciální sázku. Tentokrát se týká odchodu Wayna Rooneyho z Manchesteru United. Zůstane anglický reprezentační útočník v klubu i po tomto přestupovém období, nebo ho uvidíme jinde? Podobně si můžeme vsadit také na to, kde bude v příští sezóně působit Zlatan Ibrahimovič.

Přestoupí v létě Wayne Rooney?

První speciální sázka se týká anglického útočníka ve službách Manchesteru United Wayna Rooneyho. Už delší dobu se spekuluje o tom, že letošní sezóna je jeho poslední v dresu Rudých Ďáblů a po ní zamíří jinam. Zatím se hovořilo o čtyřech různých týmech, ve kterých by se mimo United mohl Rooney příští sezónu objevit, který z nich je nejpravděpodobnější?

Podle kurzů je tedy stále nejpravděpodobnější možnost, že zůstane v dresu Manchesteru United i v příští sezóně. Hned po této variantě se nabízí přestup do PSG, které bude v létě bezpochyby dávat řadu nabídek na různé TOP hráče v Evropě, Rooney bude jeden z nich.

Jako další připadjí v úvahu Real Madrid, Barcelona nebo Chelsea, ale v těchto případech už se jedná opravdu pouze o spekulativní záležitosti. Kluby se sice vyjádřily, že by Rooneyho rádi viděly u sebe, ale žádná konkrétní nabídka či dotaz nepadla. Kurz 1.33 na to, že zůstane v Manchesteru je však pro sázkaře velmi lákavý a náš bookmaker si myslí to samé.

Za jaký klub bude hrát v příští sezóně Zlatan Ibrahimovič?

Druhá speciální sázka se týká švédského útočníka ve službách PSG Zlatana Ibrahimoviče. Ten střídá kluby velmi často a ani tentokrát není zcela jisté, že zůstane v PSG. Největší zájem o něj má italský Juventus. Ibra má obrovské zkušenosti s italským fotbalem a pro současný vedoucí tým italské Serie A by byl velikým přínosem.

PSG si ho však bude chtít s největší pravděpodobností ponechat a pokud by ho prodalo, bude to pouze za obrovskou částku. Nejnižší kurz je tedy na to (1.25), že Ibrahimovič přes léto zůstane v PSG a i další sezónu odkope za francouzský velkoklub, kde je navíc podle svých slov velmi spokojený.

Pokud věříte, že Ibra zamíří do Juventusu, můžete si na tuto možnost vsadit s kurzem 6.00, stejně tak jako vsadit si na to, že po letním přestupovém období už nebude působit v PSG (3.55).

Ostatní příležitosti na speciální sázky naleznete zde!