TOP 3 momenty v minulé sezóně od přestupového cíle Chelsea, Wayna Rooneyho


O Rooneym se spekuluje, že by mohl opustit Old Trafford. Vybíráme top 3 momenty, kvůli kterým je tak žádaný. Hlavním zájemcem je Chelsea v čele s José Mourinhem.

José Mourinho potvrdil, že se zajímá o anglickou hvězdu a Chelsea už údajně podala nabídku. Částka by se mohla pohybovat okolo 25 milionů liber. V minulé sezóně byl Rooney trochu ve stínu Robina Van Persieho co do produktivity, ale měl své světlé momenty, kvůli kterým je tak žádaný.

1) Střela pod víko proti Norwichi

Demolici Norwiche v 28. kole Premier League zakončil Wayne Rooney skvělou ranou. Jeho střela zpoza vápna nedala šanci brankáři Ruddymu a skončila pod břevnem jeho branky.

2) Fantastický pas na Van Persieho

Tato přihrávka měla oči. Rooney umí nejen vystřelit, ale i perfektně přihrát, což se potvrdilo proti Aston Ville. Jedna z branek, která zajistila United titul, byla souhrou dvou útočných es Rooney - Van Persie.

3) Manchesterské derby a skvělý výkon Rooneyho

Pro Manchester jedna z hlavních událostí sezóny. Nevraživé derby zastihlo Rooneyho ve skvělé formě a dal dvě branky. Jeho první byla velice povedená. Do protipohybu Harta a přesně k tyči otevřel skóre utkání, které nakonec dopadlo vítězně pro Red Devils.

Rooneyho první branka v čase 0:15