Top 5 bláznivých představení v šatně


Pokud jste donedávna nežili někde v jeskyni, určitě jste na internetu zaregistrovali novou pecku - harlem shake, což je mix tanečních kreací ve volném stylu a přehlídky legračních převleků. Vtip spočívá v tom, že v šatně vše probíhá v klidu. Jedna osůbka však začne tancovat a zbytek kabiny neodolá a přidá se.

Zde předkládáme přehlídku pěti nejlepších bláznovin, které se ději v šatnách fotbalových klubů. Máte svého favorita?


Fulham

Exkluzivní pohled do zákulisí Fulhamu. Chlapíci hrají kulečník nebo ping-pong, avšak klídeček brzy vystřídá neředěná smažba. Dimitar Berbatov vše řídí svým stoicky klidným postojem a pouze pohupuje hlavou do rytmu. Jeho tričko s nápisem "buď v klidu a udělej Harlem Shake" budí respekt.


Man City

Nejlepší poker v Manchesteru City hraje jistě Aleksandar Kolarov. Pohleďte na jeho poker face během šílenství, které se děje kolem něj! Iron Man, Spider Man nebo rocková hvězda paří ze všech sil ale srbský obránce si razí svůj styl.


Reading U-18

Mladíci Reading mají před sebou velkou budoucnost, zdá se. Jejich představení je naprosto šílené. Mrkněte na mladíka vpravo. Snad ta bota nebyla nošená na boso.


SC Cambuur

A paříme v Holandsku! tam taky vědí jak se odvázat. Slečny, nedráždí vás tyto svůdné pohyby?


Michigan State

Američani vždycky myslí ve velkém. Hulk si to na diskoplacu rozdá s Iron Manem? No tak to se může jít zahrabat i John Travolta s Horečkou sobotní noci, protože opravdová kalba se uskutečňuje v šatně Michiganu.