TOP 5 Uchazečů o střelecký trůn ve Francii. Kdo ovládne Ligue 1?


Tři rození střelci budou hrát letos ve Francii. Monako a PSG mocně posilovalo, dokážete odhadnout nejlepšího střelce už nyní? 

Francouzská liga sice ještě nezačala, ale její kluby už jsou v přípravě dále než například španělské či anglické kluby. V letním přestupovém období do Ligue 1 přišli útoční zabijáci. Dokážete už nyní odhadnout, který z nich si připíše nejvíce branek. Zahrajte si na proroky, když jsou ještě kurzy vysoké.

Nejvíce branek v turnaji – Ligue 1

Radamel Falcao - 3,00

Kolumbijský zabiják dal v posledních třech sezónách vždy přes 30 branek. Dvakrát se mu to povedlo i v prestižní La Lize. Nyní bude posila, která stála Monaco 60 milionů eur, ohromovat Francii. Tamní kluby budou mít problém držet se špičkou a Falcao jde do ligy, kde bude mít prostor opět pro další skvělý střelecký výkon. Je nejvíce favorizovaný z tohoto výběru. K dispozici by měl mít přihrávky bývalého spoluhráče z Porta Joao Moutinha.

Zlatan Ibrahimovič - 3,50

Švédská mašina se nezadrhává. "Ibra" dává branky kdekoliv a jakkoliv. V minulé sezóně jich dal v Ligue 1 přesně třicet. S konkurencí v podobě Cavaniho se nijak netrápí. Bude si hrát opět svoji hru a opět bude jednou z hlavních hvězd francouzské ligy.

Edinson Cavani - 4,25

Šejci se plácli přes kapsu a pořídili si snad nejžádanějšího útočníka v letním přestupovém období. Jak s ním Laurent Blanc naloží? Postaví ho vedle Ibrahimoviče? Asi by byl sám proti sobě kdyby jeden z nich seděl na lavičce. Cavani je skvěle atleticky vybavený, umí hlavou, má skvělou střelu. On bude černým koněm v boji o střeleckou korunu.

Lisandro Lopéz - 25,00

O Gomisově budoucnosti se spekuluje a vypadá to, že se bude v Lyonu nejvíce sázet na ostříleného Lisandra Lopéze. Proti výše zmíněných střelcům to bude mít složité, ale když bude Lyon skórovat, je dost pravděpodobné, že v tom bude mít prsty Lisandro, který mj. kope i penalty.

André-Pierre Gignac - 35,00 

Hovoří se o zájmu Newcastlu United, ale zatím po zranění stále nakopává kariéru v Marseille. Od minulé sezóny, kdy dal 18 branek v dresu Olympique celkově, se dá čekat zlepšení. Po odchodu Loïca Rémyho by měl být zase útočníkem č. 1.