TOP 5 věcí, které v příští sezóně sledovat


1.) Sehrání Messiho a Neymara. Brazilský fotbalový zázrak čeká první sezóna v Evropě a na nedávném Poháru FIFA dokázal, že je připraven. Zlí jazykové tvrdí, že si bude Neymar s Messim spíše překážet, oba jsou však schopni využít svou univerzálnost a najít si své pole působnosti na hřišti. Co když ale více gólů vsítí Neymar a ne argentinský polobůh Camp Nou?

2.) Jose Mourinho zpátky v Chelsea. Portugalský manažer se po několika letech vrací do Londýna, do klubu, který miluje a který, podle jeho slov, miluje jeho. Majitel Abramovič se titulem v Lize mistrů namlsal, teď chce zpátky triumf v lize. Uspokojí jeho touhu extravagantní a kontroverzní trenér?

3.) AS Monaco. Staronový člen Ligue 1 se vrací s napěchovanou pokladnou ruského magnáta a do boje vyrazí s mnoha novými posilami v čele s Falcaaem. Budou bíločervení držet krok s PSG či Lyonem?

4.) Konec jedné éry. Příští fotbalová sezóna se bude muset obejít bez legendárního Alexe Fergusona. Skotský veterán opustil trenérskou lavičku Manchesteru United a dosadil do ní Davida Moyese, svého krajana. Čeká United doba temna nebo doba nového rozkvětu pod mladým a schopným koučem?

5.) Goal Line Technology. Konečně se dočkáme technologie brankové čáry. Snad půjde vše hladce a zapomeneme na sporné situace a dohady kolem brankáře, zda míč přešel nebo nepřešel čáru. Technologie bude použitá mj. v nejsledovanější soutěži - anglické Premier League.