10 zajímavostí k sobotnímu šlágru anglické Premier League

10. Poslední čtyři vzájemné zápasy obou týmů skončily vždy výsledkem 2:0. Třikrát byl úspěšnější Manchester City, jednou Newcastle. Vsaďte si s rizikem a kurzem 76.00 na vítězsví Newcastlu na Etihad Stadium.

9. Newcastle porazil v letošní sezóně Citizens v Ligovém poháru 2:0. Předtím však na půdě rivala zvítězil naposledy v září roku 2000. Nyní je kurz 10.50 na to, že vyhrají hosté a přeruší černou ligovou sérii.

8. V posledních šesti vzájemných zápasech pětkrát vyhráli Citizens a jednou Newcastle, poražený tým nikdy nevstřelil jediný gól. To by se konečně mohlo prolomit, vstřelí oba týmy gól? - 1.75

7. Citizens minulý víkend vyhráli nad Stoke City 4:1, ale předtím prožívali pětizápasovou sérii bez vítězství, zatím největší krizi v letošní sezóně. Dvojitá šance ve prospěch Newcastlu s kurzem 3.90 není úplně k zahození.

6. Proti Stoku dvakrát skóroval argentinský útočník Sergio Aguero. Podaří se mu v zápase proti Newcastlu vstřelit první gól? Sázka s rizikem je za kurz 3.25.

5. Z posledních čtyř remízových zápasů Newcastlu to třikrát skončilo 1:1. Další remíza 1:1 se může zrodit za kurz 11.00.

4. Útočník Papiss Cissé se může pochlubit v letošní sezóně deseti ligovými zásahy, což je 32% všech gólů Newcastlu. Kurz 5.10 je na to, že v utkání se mu podaří skórovat.

3. Newcastle vstřelil v posledních třech zápasech vždy první gól, zatímco Manchester City poprvé inkasoval čtyřikrát v posledních pěti zápasech. Na tuhle zajímavou příležitost si můžete vsadit s kurzem 3.95. Skóruje Newcastle jako první?

2. Bony Wilfried čeká na svůj debut v dresu Manchesteru City a je pravděpodobné, že do utkání zasáhne. Vsaďte si s kurzem 3.95 na to, že bývalý útočník Sparty v utkání vstřelí gól.

1. Newcastle střílí góly hlavně ve druhé půli. Pouze devět zásahů z dosavadních jednatřiceti přišlo v prvním poločase. Kurz 3.35 na příležitost, že hosté skórují už v prvním poločase.