10 zajímavostí k utkání mezi QPR a Chelsea


10. Ve své historii Queens Park Rangers prohrálo již 49 zápasů. Uštědří Chelsea svému soupeři jubileum s kurzem 1.39?

9. Na druhou stranu, QPR vyhrálo dva z posledních tří domácích zápasů proti Chelsea. I podle kurzu 8.25 na vítězství domácích by se ale tentokrát nic podobného konat nemělo.

8. QPR bodovalo ve dvou posledních ligových zápasech a zahájilo tak svou misi zachránit se v Premier League. Podaří se jim proti Chelsea uhrát alespoň bod? - 3.10.

7. Domácí musí bodovat, pokud chtějí aktivně bojovat o záchranu v Premier League a do zápasu dají všechno. Z posledních deseti vzájemných zápasů se sice remíza uskutečnila pouze dvakrát, ale nyní může přijít znovu - 5.00.

6. Chelsea v posledních sedmi vzájemných zápasech s QPR kromě jediného případu vždy inkasovala jednou, nikdy ne vícekrát. Podaří se tentokrát hostům zvítězit s čistým štítem? - 2.10.

Přečtěte si také:

United vs. City, nejdůležitější zápas Premier League. Nevěříte?

Chelsea v Queens Park Rangers - Premier League : News Photo

5. V posledních dvou zápasech QPR bylo k vidění 11 branek. Kurz 5.00 je na to, že v utkání proti Chelsea padne více než 4.5 gólů.

4. První duel mezi těmito dvěma celky na Stamford Bridge letos skončil vítězstvím favorita v poměru 2:1. Vsaďte si na opakování tohoto výsledku s kurzem 8.50.

3. V prvním zápase vstřelil vítězný gól belgický záložník Eden Hazard. Dnes nastoupí ke svému jubilejnímu stému utkání v modrém dresu, podaří se mu v zápase skórovat jako prvnímu? - 6.00.

2. Eden Hazard zahrával v Premier League už devět pokutových kopů a všechny proměnil. Kurz 5.00 je na to, že se mu to podaří i při případné penaltě proti QPR.

1. Charlie Austin vstřelil branku v utkání na Stamford Bridge a se sedmnácti góly je jednoznačně nejlepším střelcem svého celku. Prosadí se i podruhé s kurzem 3.85?