10 zajímavostí ke šlágru mezi Evertonem a Manchesterem United

10. Everton prohrál s Manchesterem United nejvíckrát ze všech týmů v Premier League, celkem jednatřicetkrát. Hosté jsou také nyní favoritem a na jejich vítězství je kurz 2.13.

9. I přes nepříznivou statistiku dokázal Everton poslední dva zápasy v Goodison Parku vyhrát, podaří se mu to i do třetice? - 3.60

8. Rudí Ďáblové neztratili proti Evertonu tři zápasy v řadě na jeho půdě od září roku 1987. Dvojitá šance ve prospěch hostujícího Manchesteru je tedy za 1.31, skoro tutovka.

7. Z posledních deseti vzájemných zápasů vyhrál čtyřikrát Manchester United, čtyřikrát Everton a dvakrát skončil zápas remízou. Velmi vyrovnaná bilance posledních let, dvojitá šance na domácí straně je s kurzem 1.75.

6. Everton v této sezóně Premier League neproměnil tři pokutové kopy, což je nejvíce ze všech týmů. Kurz 7.50 je na to, že proti Manchesteru budou domácí skórovat právě z penalty.

5. Leighton Baines jednu z těchto penalt promarnil právě proti Manchesteru United na Old Trafford. Podaří se mu napravit své zaváhání a trefí se v odvetě? - 9.00

4. Zápas na Old Trafford na podzim skončil vítězstvím Manchesteru v poměru 2:1. Na stejný výsledek je nyní kurz 8.50.

3. V prvním zápase se prosadil kolumbijský střelec Radamel Falcao, ale jinak je jeho angažmá v Manchesteru spíše trápení a neprosadil se v osmi ligových zápasech v řadě. Podaří se mu to znovu proti Evertonu? - 2.75

2. Everton je specialistou na první poločasy. Ztratil už 19 bodů v zápasech, ve kterých vždy vedl po prvním poločase, ale ve druhém si to vždy pokazil. Sázkou na riziko je ta, že domácí Toffees po první půli povedou 1:0 s kurzem 5.60.

1. Belgický útočník ve službách Evertonu Romelu Lukaku je jedním ze čtyř hráčů Premier League, který kdy dokázal vstřelit hattrick do sítě Manchesteru United. Podaří se mu tentokrát alespoň skórovat? - 3.50