10 zajímavostí ke šlágru mezi Tottenhamem a Liverpoolem


Velká premiéra Jürgena Kloppa na lavičce Liverpoolu je tady. Už jsme se dozvěděli, jaké nové věci by mohl německý stratég do klubu přinést, dnes ho čeká první duel na půdě Tottenhamu a nechybí ani tradiční analýza s těmi zajímavějšími sázkovými příležitostmi. Je tady šlágr 9. kola anglické Premier League s atraktivním nádechem.

10. Liverpool startuje pod Jürgenem Kloppem novou éru, německý trenér má na soupeře z Tottenhamu pozitivní vzpomínky, dokázal vyhrát v předchozích pěti zápasech. Kurz 2.95 je na to, že Liverpool pod novým manažerem na úvod zvítězí.

9. Reds se dlouhodobě proti Tottenhamu daří, v posledních pěti zápasech vždy vstřelili tři a více branek, velmi atraktivní kurz 5.80 je na to, že hostům se to podaří znovu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

5 věcí, které sebou přinese Jürgen Klopp do Liverpoolu

8. Nicméně pořád je tu domácí bilance Tottenhamu, který vyhrál z posledních osmi zápasů nad Liverpoolem dooma šestkrát. I podle kurzů je Tottenham mírným favoritem, na vítězství domácího celku je rovných 2.50.

7. V tabulce jsou oba celky bod od sebe na osmém, respektive desátém místě. Nejen podle tabulky se tak očekává vyrovnaný zápas, který by mohl přinést i remízový výsledek. Pokud jste příznivci remízových sázek, tahle určitě patří mezi ty pravděpodobnější - 3.50.

6. Spurs zatím v letošní sezóně prohráli jediný ligový duel, na půdě Manchesteru United padli 0:1. Větším negativem jsou čtyři remízové výsledky. Pouze v sezóně 2005/2006 dokázal Tottenham z úvodních devíti zápasů prohrát jediný a teď na to útočí znovu. Na neprohru domácích si můžete vsadit s kurzem 1.41.

FBL-ENG-PR-LIVERPOOL-KLOPP : News Photo

5. Letos zatím dvougólový záložník Spurs Christian Eriksen hraje z úvodu sezóny ve fantastické formě a hlavní oporou domácích by měl být i v utkání proti Liverpoolu. Podaří se mu v utkání skórovat? - 3.80

4. Naopak se zatím nedaří poměrně drahé kamerunské posile Tottenhamu, útočníkovi Clintonu N´Jiemu. Ten zatím skórovat nedokázal a Tottenham se tak trápí zejména v ofenzivní činnosti. Podaří se mladému Clintonovi trefit do sítě Reds jako prvnímu? - 8.00

3. Liverpoolský útočník Danny Ings si během reprezentační pauzy připsal debut v anglické reprezentaci, kde se potkal také s dnešním protivníkem, Harry Kanem. Tomu se zatím v dresu Tottenhamu nedaří ani zdaleka tak, jako v loňské sezóně a v jedenácti zápasech zaznamenal jedinou trefu. I přesto je s kurzem 2.55 hlavním adeptem Tottenhamu na vstřelení branky.

2. Liverpoolu se podařilo v minulé sezóně skórovat proti Tottenhamu šestkrát. Dvakrát se trefil Gerrard, po jednom gólu přidali Markovič, Balotelli, Sterling a Moreno. Pouze poslední jmenovaný ještě v klubu působí a ten nepatří úplně mezi tradiční střelce, čemuž odpovídá kurz rovných 10.00 na jeho úspěch.

1. Zapomínat nesmíme ani na hostující útočnou hvězdu Daniela Sturridge, který je naopak největší útočnou zbraní Reds. Tomu se však příliš nedaří ve venkovních duelech, kde skóroval pouze jednou z jedenácti posledních zápasů. Kurz 1.39 je na to, že se mu na půdě soupeře znovu nepodaří vstřelit gól.