10 zajímavostí ke šlágru Premier League mezi Liverpoolem a Manchesterem United


10. Manchester United vyhrál v historii již 10 utkání na Anfield Road. To se žádnému jinému týmu nepodařilo, na hosty je nyní kurz 3.65.

9. Liverpool je však doma neporažen ve čtrnácti zápasech v řadě ve všech soutěžích, kdy si připsal sedm vítězství a sedm remíz. Tentokrát je na vítězství svěřenců manažera Rodgerse kurz 2.10.

8. Z předchozí statistiky je hodně pravděpodobné, že Liverpool doma s Manchesterem neprohraje. I přes nižší kurz se tak nabízí příležitost dvojité šance, že Liverpool zápas neprohraje - 1.31.

7. Manchester jede do Liverpoolu s velkými ambicemi. Vždyť na půdě soupeře z posledních devíti zápasů prohrál pouze jednou, jinak si připsal čtyři vítězství a čtyři remízové výsledky. Dvojitá šance na opačnou stranu je s kurzem 1.77.

6. V rámci 16. kola letošní sezóny Manchester doma zvítězil nad Liverpoolem jednoznačně 3:0. Kurz 41.00 je na to, že se stejný výsledek bude opakovat i tentokrát, ale to je sázka na hodně velké riziko.

5. V loňské sezóně Liverpool doma na Anfield Road nad svým rivalem zvítězil těsně 1:0, bude se opakovat tento výsledek? - 8.00.

4. Španělský záložník Ander Herrera se v letošní sezóně v lize trefil třikrát. Podaří se mu skórovat na půdě Liverpoolu? - 8.50.

3. Útočník domácích Daniel Sturridge se dokázal prosadit ve dvou ze tří dosavadních duelů v dresu Liverpoolu v zápase proti Rudým ďáblům. Kurz 6.00 je na to, že v utkání skóruje jako první.

2. Wayne Rooney chce útočit na metu 250 vstřelených ligových gólů v dresu Manchesteru United. Na kontě jich nyní má 169 a skórovat může i proti Liverpoolu, stejně jako v prvním vzájemném utkání letošní sezóny. Vstřelí první gól celého zápasu? - 6.75.

1. Ikona Liverpoolu Steven Gerrard skóroval sedmkrát v jeho posledních jedenácti vystoupení proti Manchesteru United. Pověstný je svými góly zpoza pokutového území, trefí se z této pozice i tentokrát? - 12.00.