10 zajímavých tipů na utkání italské Serie A AC Milán - AS Řím


Italské AC Milán zatím prožívá mizernou ligovou sezónu. Nastartuje se k lepším výsledkům ve šlágru proti AS Řím? Bude to mít určitě velmi těžké, protože mezi oběma celky je v tabulce propastný devatenáctibodový rozdíl.


10. AS Řím vyhrálo na San Siru třikrát z posledních šesti návštěv (3V, 1R, 2P), tentokrát je na hostující tým kurz 3.05.


9. AS Řím porazilo o víkendu Fiorentinu 2:1 a dostalo se tak z menší krize, při které remizovalo čtyřikrát v řadě. Nyní je na remízový výsledek kurz 3.40.


8. AC Milán prožívá jednu z nejhorších ligových sezón posledních let a není dokonce ani v první desítce. Proti AS Řím není vůbec jisté, že doma tradiční favorit uspěje, spíše naopak. Na domácí je vysoký kurz 2.40.


7. Hostující útočník Mattia Destro vstřelil proti Fiorentině vítězný gól a zároveň to byla jeho první trefa v sezóně, protože byl od začátku zraněný. Celkově má na kontě sedm gólů ve 22 ligových zápasech. Může skórovat i tentokrát, podaří se mu to? - 3.30.


6. AC Milán nevyhrálo už pět domácích zápasů v řadě, ale třikrát v těchto případech vstřelili první branku. Nyní je kurz 1.68 na to, že se jim podaří skórovat jako první i tentokrát.


VIDEO: Utkání mezi AS Řím a AC Milán z loňské sezóny


 

5. Mario Balotelli v letošní sezóně vstřelil zatím 10 gólů v 18ti zápasech a na kontě má už také červenou kartu. Vsaďte si s kurzem 5.10 na to, že Balotelli skóruje jako první muž celého utkání.


4. I přes svou bídnou pozici má AC Milán větší průměrný počet střel na zápas než AS Řím. To značí o špatné produktivitě milánského celku. Na těsný výsledek 2:1 je kurz 10.00.


3. Francesco Totti je nejlepším nahrávačem celé soutěže (6 asistencí) a zatím se do černého trefil třikrát. Na úspěch sedmatřicetiletého veterána je kurz 3.60.


2. AS Řím skóroval jako první tým dvanáctkrát z patnácti letošních ligových zápasů. Kurz 1.98 je na to, že tak učiní i dnes večer.


1. Svěřenci Rudiho Garcíi jsou stále jediní, kdo ještě nepoznal letos v Serii A hořkost porážky. I přesto jsou až druzí za Juventusem. Pro riskantnější sázkaře můžete využít příležitost, že hosté vyhrají na San Siru oba poločasy - 4.80.