ANALÝZA: Ve Španělsku stoprocentní zatím pouze Barcelona, hlavní adept na titul


V týdnu se nehrají žádné evropské poháry a tak španělské lize nebrání nic v tom odehrát dvě ligová kola v jednom týdnu. V úterý začínají první zápasy 5. kola španělské ligy, o víkendu pak soutěž pokračuje svým šestým kolem. Po čtyřech odehraných duelech je stále hlavním adeptem na titul Barcelona. Vsaďte si na celkového vítěze už nyní!

Jak již bylo zmíněno, v dosavadním průběhu španělské Primera Division ve čtyřech duelech nezaváhala pouze Barca. Real je na druhé pozici se ziskem 10 bodů za tři výhry a jednu remízu, stejný počin se podařil také Villarrealu a Celtě Vigo, až pak s devíti body následuje Atlético Madrid. Další favorité Valencia je zatím se šesti body sedmá a Sevilla při nejhorším vstupu do sezóny za poslední roky předposlední se ziskem dvou bodů.

Ve vloženém kole během pracovního týdne se hrají hned dva šlágry. Dle umístění se jedná o utkání mezi Celtou Vigo a Barcelonou, dále také utkání mezi Athleticem a Realem Madrid, o víkendu se můžou fanoušci španělského fotbalu těšit zase na zápas Villarrealu s Atléticem Madrid.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Nový Thierry Henry? Mladík Martial začal v Manchesteru fantastickým způsobem [VIDEO]

Barcelona je s kurzem 1.55 jednoznačně hlavním favoritem na titul. Následuje zmiňovaný Real s kurzem 2.70. U ostatních týmů byly vypsány také kurzy na umístění mezi nejlepší čtyřkou. Například u zatím skvěle hrajícího Villarrealu je v této příležitosti velmi solidní kurz 4.00 a určitě za zkoušku stojí. Ostatní kurzy na vítěze jsou hodně utopické, v úvahu už přichází pouze Atlético Madrid za rovných 21.00. Všechny ostatní příležitosti naleznete ZDE.

Kdo získá Copa del Rey?

Nesmíme zapomínat ani na tradiční Španělský pohár s názvem Copa del Rey. Také zde jsou největšími favority Barcelona (2.00) a Real Madrid (2.50). Zde však situace bývá vyrovnanější a některý z týmů tradičně může překvapit. Proto je například na Athletic velmi pěkný kurz 18.00 a tenhle tým už několikrát ukázal, že poháry s podobným systémem hrát umí. Stejný kurz je také na Valencii, 10.00 je pak na Atlético Madrid.

V neposlední řadě si můžete smlsnout také na kurzech na vítěze, když se nebude započítávat pozice Realu Madrid a Barcelony. Zde za zmínku určitě stojí Valencia s kurzem 10.00 nebo Villarreal s kurzem 21.00.

A kdo se bude letos poroučet?

Největším outsiderem celé soutěže je nováček z Las Palmasu. Analytici mu příliš nevěří a s kurzem 1.60 je hlavním adeptem na sestup. Následuje slabší tým z Valencie Levante za 2.00, loňský zachránce na poslední chvíli Granada (2.75) a další. Adeptů na boj o záchranu bude letos znovu dostatek, jak už to ve španělské lize bývá zvykem. Hned jedenáct týmů z dvaceti se vejde do kurzu 10. Jak to bude ve skutečnosti?

Sledujte španělskou Primera Division a buďte s námi!